Як вживати риб'ячий жир. чи можна пити риб'ячий жир при гастриті.

У всі часи риб'ячий жир використовували як основне джерело вітамінів А і Д, яких іноді так не вистачає людському організму. Цей продукт здатний зміцнювати кістки і зуби, підтримувати нормальне функціонування імунної системи, підвищувати гостроту зору, покращувати стан шкіри. І це далеко не повний перелік ефектів від регулярного прийому риб'ячого жир а.
Інструкція
1
Тривалість курсу лікування становить не більше місяця, так як перенасичувати організм вітамінами не рекомендується. В рік потрібно пройти три таких курсу - цього буде цілком достатньо як для профілактики, так і для лікування.
2
Риб'ячий жир рекомендують людям з вираженим авітамінозом А, а також при захворюваннях очей, шкіри та слизових оболонок. Незамінним помічником ця речовина вважається при лікуванні рахіту і хронічних респіраторних захворювань. Прийом риб'ячого жир а значно прискорює зрощення кісток після переломів, а також загоєння глибоких ран. Курс профілактики рекомендується також вагітним жінкам та маленьким дітям, але доза препарату повинна визначатися лікарем індивідуально.
3
Прийом риб'ячого жир а протипоказаний при гастритах, різних захворюваннях печінки і жовчних шляхів, а також астмі. Не можна приймати цей препарат і людям, чий організм пересичений кальцієм і вітаміном Д. Не варто поєднувати прийом риб'ячого жир а з вживанням аспірину, так як це може призвести до кровотечі з ясен і інших відкритих ранок.
4
Доза ліків залежить від походження жир а, яке має бути написано на упаковці. Жир з печінки тріски потрібно приймати маленькими порціями. Що ж стосується м'язового жир а, то його добова норма становить від 3 до 6 капсул. Приймати капсули риб'ячого жир а рекомендується перед їжею, запиваючи простий негазованою водою. Курс лікування потрібно поєднувати з прийомом вітаміну Е, який запобігає окисленню жир них кислот безпосередньо в організмі людини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=McaxxgvxA7Y
Зверніть увагу
Напевно, кожен сучасний доросла людина пам'ятає, як у дитинстві його примушували ковтати противний риб'ячий жир. І насправді ця речовина має дуже неприємний запах і смак. На щастя, сучасна фармакологія пропонує риб'ячий жир в капсулах - так його приймати значно легше. До складу риб'ячого жиру входять вітаміни А і Д, а також пальмітинова кислота, олеїнова кислота і деякі поліненасичені жирні кислоти (наприклад, омега 3), які дуже важливі для нормальної роботи людського організму.