Як прикрасити валянки.

Протягом багатьох років валянки були і залишаються зручною і теплою взуттям для російських морозів. Валянки носять до сих пір люди самих різних вікових категорій, завдяки їх довговічності, функціональності і високого ступеня теплостійкості. Єдина причина, по якій часто люди відмовляються від носіння валянок - це їх непрезентабельний зовнішній вигляд, однак, доклавши творчу фантазію, ви можете перетворити власні валянки в оригінальний предмет стилю, прикрасивши їх будь фурнітурою за власним бажанням.

Інструкція
1

Підготуйте валянки, які ви збираєтеся прикрасити, а потім підготуйте своє робоче місце. Відкрийте всі свої шкатулки і пакети з фурнітурою, намистинками, паєтками, гудзиками, шнурами і стрічками, і підберіть підходящі за стилем елементи для прикраси валянок. Якщо у вас є якісь конкретні переваги, сходите в магазин тканин і підберіть відповідні аплікації, тасьму та аксесуари.

2

Для декорування валянок також підійдуть залишки старої біжутерії, бісер, стрази, кольорові тасьми, і багато іншого.

3

Кожна деталь для декору повинна бути у двох примірниках - для кожного валянка. Продумайте орнамент, який ви будете викладати з різних елементів, і заздалегідь викладіть його на папері, спробувавши різні поєднання аксесуарів і намистин.

4

Потім накладіть той же візерунок на лицьові сторони кожного валянка і закріпіть, міцно пришивши ниткою з голкою. Декоруючи валянки, стежте за тим, щоб розташування всіх елементів візерунка було симетричним, а аплікації та вишивки відповідали один одному на лівому і правому валянці.

5

При бажанні розпишіть валянки акриловими фарбами, намалювавши на них прості візерунки або якихось конкретних персонажів. Прикрасивши валянки, як свої, так і дитячі, ви привернете увагу оточуючих і додасте незвичайності власного зовнішнього вигляду.