Як збільшити активність мозку. Як стати збільшити мозкову активність.

Мозок в будь-якому віці грає найважливішу роль в житті людини. Ніякої комп'ютер не може зрівнятися зі складністю людського мозку , який управляє не тільки внутрішніми органами, а й думками, почуттями і діями. Тому дуже важливо протягом усього життя тренувати мозок, щоб підтримувати на належному рівні його активність.
Інструкція
1
Стимулюйте активність свого мозку життєвим різноманітністю і нововведеннями. Наприклад, не носіть довгий час одну й ту ж одяг; при чищенні зубів тримайте щітку один день лівою, а інший день - правою рукою; сходіть туди, де ви ніколи не були, щоб отримати нові емоції. Міняйте час від часу дорогу до своєї роботи, читайте журнали і газети, які раніше вас не цікавили, розширюйте коло свого спілкування, знайомлячись з новими людьми.
2
Щоб підвищити мозкову активність, переглянете свій щоденний раціон харчування. Для нормальної роботи мозку потрібно щодня вживати вітаміни групи В, вітаміни С, К, Е, бета-каротин, залізо та антиоксиданти. Їх можна отримати зі свіжих овочів і фруктів, волоських горіхів, риби, печінки, нежирного червоного м'яса, гречаної і вівсяної каші, оливкового і лляної олії, кисломолочних продуктів.
3
Не нехтуйте фізичної активність ю. Не думайте, що якщо ви весь час працюєте розумом, фізичні навантаження - не ваш уділ. Заняття спортом покращують кровообіг мозку , тим самим підвищуючи його активність. По можливості частіше робіть піші прогулянки на великі відстані. Або хоча б півгодини гуляйте на свіжому повітрі. А найкраще - регулярно займайтеся будь-яким видом спорту або фізкультурою.
4
Щодня займайтеся розгадуванням кросвордів, складайте пазли, грайте в ігри і виконуйте інші дії, що вимагають зваженого і оцінює підходу. Дуже корисно для підвищення активності мозку грати в шахи і шашки, розгадувати ребуси і вирішувати логічні завдання. Подвійну користь матимуть спільні складні логічні ігри з дітьми - ви будете підвищувати активність свого мозку і в той же час розвивати розумову діяльність і логічне мислення свого чада.
5
Пам'ятайте, що існують продукти, що знижують активність мозку . Це - цукор, мед та інші вуглеводи, серед яких - макаронні вироби і хліб. Алкогольні напої також сприяють погіршенню мозкової діяльності.
Зверніть увагу
Якщо хочете залишатися молодим на довгі роки і в похилому віці зберігати здоровий розум і хорошу пам'ять, тренуйте свій мозок - головний «комп'ютер» вашого організму.