Як пов'язати дитячу шапку на зиму.

Дуже важливо, щоб вуха і шия дитини були в теплі в будь-яку погоду. Зимова шапка-шолом прекрасно вирішує цю проблему. Коли дитина в такому шоломі, можна сміливо вирушати на прогулянку в холодний і вітряний день.
Вам знадобиться
  • - спиці (№3, прямі);
  • - 100 г вовняних ниток (довжина нитки - 400 м);
  • - шматочок липучою стрічки, нитка з голкою.
Інструкція
1
Зв'яжіть шапку , що закриває вуха, і комір до неї, як дві деталі, потім з'єднайте їх. Виконайте виріб лицьовій гладдю, шапка являє собою три клина, кожен розділений на дві частини. В кінці в'язання повинна вийде смуга з зигзагоподібним краєм вгорі і внизу, потім верхній край і бічні сторони зшиваються.
2
Наберіть на спиці 122 петлі: 1 ряд - першу кромочную зніміть як лицьову, зробіть накид, 19 лецевих, потім 2 петлі разом пров'яжіть лицьовій, 20 лицьових, 1 накид, 18 лицьових, 2 петлі разом лицьовою, 18 лицьових, 1 накид, 20 лицьових, 2 петлі разом лицьовою, 19 лицьових, кромочная - виворітного.
3
Повторюйте вказану послідовність в'язання, виконуючи всі виворітні ряди - виворітними, лицьові - лицьовими. Коли висота полотна досягне 16 см, закрийте останній ряд, закріпіть і відріжте нитку, зшийте верхню частину і боковини.
4
Зв'яжіть комір шолома, від кромочної широкої частини до вузької, де комір буде пришивати до шолома. Наберіть 128 петель, в'яжіть лицьовій гладдю, у другому (виворітному) ряду відзначте 14, 28, 42, 56, 70, 84, 98, 128 петлі. У третьому ряду почніть убавленія, пров'язуючи відзначену петлю разом з попередньою, повторюйте убавленія через ряд сім разів.
5
Закрийте останній ряд коміра і пришити до шолома таким чином: складіть шапку так, щоб задній шов був посередині ззаду, попереду виявиться клин зубцем вниз, по боках - половинки двох інших клинів, ззаду - другі половинки цих клинів, до яких потрібно пришити комірець. Комірець заорюється попереду; пришийте до його кінців шматочки липучою стрічки для застібки.