Як заробити на відпочиваючих.

Тисячі туристів щороку їздять відпочивати на курорти, щоб насолодитися життям і витратити чесно зароблені гроші. Але на море не обов'язково їздити тільки відпочивати, насправді, можна туди вирушити, щоб попрацювати. Тим більше, варто спробувати заробити на відпочиваючих тим, хто постійно живе близько курортних місць.
Вам знадобиться
  • - переносний холодильник;
  • - папір і олівці;
  • - фотоапарат, ноутбук, принтер і папір для друку фотографій;
  • - набори для дайвінгу;
  • - магнітофон або плеєр;
  • - тонометр.
Інструкція
1
Купіть в магазині або виготовте самі переносний холодильник. Для цього просто спорудити ящик з фанери і пінопласту, він буде прекрасно зберігати прохолоду навіть в сильну спеку. Наповніть його пляшками з крижаною водою і йдіть на пляж, де знемагає від спеки люди, безсумнівно, відразу скуплять весь ваш запас води.
2
Якщо ви вмієте малювати і вмієте зобразити щодо схожий і не дуже образливий шарж, займіться створенням портретів. Влаштуйтеся в досить людному місці, створіть собі творчий образ (бере з пером, мольберт, задумливий вигляд) і знайдіть хоча б першого клієнта, це може бути навіть ваш знайомий. Як тільки він почне позувати, відразу з'явиться десятки інших бажаючих отримати свій портрет.
3
Якщо у вас є фотоапарат полароид або звичайний цифровий фотоапарат, займіться фотографуванням відпочиваючих на пляжі або в іншому людному місці. Клієнтів буде в десятки разів більше, якщо ви зможете відразу віддавати людям знімки (не кожен зважиться віддати гроші незнайомій людині за обіцянку принести фото на наступний день), тому візьміть з собою ноутбук і принтер для друку фотографій.
4
Купіть декілька недорогих комплектів для підводного плавання. Влаштуйтеся на пляжі і чекайте клієнтів, які принесуть вам гроші за право пірнати з вашими масками і ластами. Щоб зменшити фінансові ризики, наприклад, хтось не поверне обладнання, або зламає його, беріть з кожного клієнта заставу.
5
Якщо ви знаєте основи дайвінгу та маєте відповідний сертифікат, купіть кілька запасних аквалангів та організуйте курси підводного плавання, на своєму захопленні ви зможете заробити пристойні гроші.
6
Купуйте магнітофон і влаштуйте на пляжі або на набережній уроки фітнесу. Збирайте одноразові групи і, залежно від вашої підготовки і витривалості, проведіть кілька занять по 30 - 45 хвилин.
7
Якщо у вас є тонометр, надягніть красивий білий халат з великим червоним хрестом і ходите по пляжу, пропонуючи всім бажаючим виміряти артеріальний тиск. Навіть якщо за один вимір брати 10 - 15 рублів, в день може вийти пристойна сума, і ви зможете добре заробити на пляжі.
8
Якщо ви вмієте знаходити спільну мову з дітьми і придумувати ігри, станьте пляжної нянею. Уже через день про вас буде знати весь пляж, і кожен батько захоче відпочити, нарешті, від своїх малюків, і спокійно позасмагати або поплавати, звичайно, за невеликі гроші.