Як збавляти петлі.

В'язання на спицях дозволяє створити найрізноманітніші вироби - одяг, головні убори, аксесуари, прикраси для інтер'єру, і багато іншого. У більшості виробів для додання правильної форми в'язаним деталям вимагається збавляти або додавати петлі. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно збавляти петлі, виконуючи в'язання на спицях, простим і зрозумілим способом, як по лицьовій, так і по виворітного стороні вашого в'язаного полотна.
Інструкція
1
Щоб збавити петлі по лицьовій стороні полотна, пров'яжіть відразу дві петлі за верхні дольки, помістивши робочу нитку позаду спиці і поклавши її на вказівний палець лівої руки. Зліва направо введіть праву спицю в другу, а потім в першу петлю. Витягніть робочу нитку з вказівного пальця на себе і пров'яжіть дві петлі лицьової в'язкою за верхні дольки. Зменшуйте таким способом стільки петель, скільки потрібно. Збавляння петлі будуть нахилятися вправо.
2
Також збавити петлі можна, виконавши всі ті ж попередні дії, але провязивая дві петлі разом за нижні дольки.
3
Ще один спосіб зменшити петлі - це зняти правою спицею першу петлю зліва направо, перевернути її і надіти назад на ліву спицю, знявши з правої. Пров'яжіть цю петлю з наступного лицьовій в'язкою за нижні дольки. Така убавка петель дасть нахил петель вліво. Провязивая не дві петлі, а три разом, ви збавили не одну, а дві петлі одночасно.
4
Ще один метод, що дозволяє зменшити петлі з нахилом вліво - розмістити робочу нитку позаду спиці і ввести праву спицю за верхню часточку петлі на початку ряду, зліва направо, а потім зняти петлю зі спиці. Потім пров'яжіть петлю лицьової в'язкою за верхню часточку і протягніть її через попередню, зняту з лівої спиці.
5
Щоб збавити петлі по виворітного стороні полотна, помістіть робочу нитку попереду спиці і покладіть на вказівний палець лівої руки. Введіть під робочу нитку справа наліво праву спицю і введіть одразу у дві петлі. Зніміть петлі і поверніть, надіньте на ліву спицю і пров'яжіть виворітного в'язкою дві петлі. Такі петлі, Збавляння вами, будуть нахилені вправо.