Як застосовувати Диоксидин.

Диоксидин - це антибактеріальний препарат широкого спектра дії, який іноді буває ефективний навіть в дуже важких випадках. Але застосовувати його самостійно можна - це слід робити тільки під контролем лікаря.
Інструкція
1
Лікування диоксидином, як правило, проводять тільки в стаціонарі. Кожному хворому, якому призначено це ліки, спочатку обов'язково робиться проба на його переносимість. Він може використовуватися зовнішньо і при внутриполостном введенні. Для лікування цим препаратом поверхневих гнійних ушкоджень слід розвести ампулу диоксидина водою для ін'єкцій або стерильним розчином натрію хлориду, змочити їм серветку і прикласти до рани. При терапії глибоких пошкоджень шкіри іноді за призначенням лікаря в рану вводиться тампон, змочений в розчині диоксидина. Якщо ви хворі остеомелітом, то вам можуть бути призначені ванночки в розчині даного препарату - для цього пошкоджену кінцівку занурюють в нього на 15-20 хв. Концентрація розчину для таких ванночок обов'язково розраховується лікарем.
2
Для внутрішньопорожнинного лікування гнійних ран диоксидином в їх порожнину за допомогою катетера, дренажної трубки або шприца вводиться розчин цих ліків. Процедура виконується лише медичним працівником. Зазвичай призначається 1 введення препарату в добу, але за відсутності у пацієнта побічних ефектів і важкому протіканні гнійного процесу курс лікування може становити більше 3 тижнів. При поганій переносимості препарату та за погодженням з фахівцем добова доза введення може бути зменшена.
3
Диоксидин також може бути використаний в профілактичних цілях після оперативних втручань - він використовується медичними працівниками при обробці швів для попередження їх інфікування.
4
Препарат не застосовується в терапії неповнолітніх, за наявності індивідуальної його непереносимості, при вагітності та годуванні груддю. Також диоксидин не призначається хворим, страждаючим надниркової недостатністю в будь-якій формі.