Як обладнати ванну.

Ремонт ванної кімнати є непростим і дорогою справою. Крім того, рекомендується після ремонту замінити меблі в даному приміщенні. Перед роботою обов'язково потрібно звернути увагу на всі нюанси.
Інструкція
1
Досить складно зробити ремонт у ванній, так як площа її, як правило, невелика. Якщо є можливість, то збільште її. Ви можете поєднати ванну кімнату з туалетом. Також часто для цієї мети, якщо дозволяє планування, зменшують сусідні приміщення. В даний час для невеликих ванних кімнат існує спеціальна сантехніка, яка досить компактна. Вона займатиме набагато менше площі порівняно зі звичайною.
2
У таку кімнату навряд чи можна встановити корпусні меблі, однак пару поличок і тумбу під мийку все-таки можна поставити. Для економії місця ви можете використовувати консольні моделі раковин і унітазів. Дана сантехніка має привабливий вигляд. Вона здатна поліпшити естетичність приміщення. Всі труби в даному випадку йдуть в стіни. Гідромасажна або чавунна ванна буде виглядати краще й сучасніше.
3
Для ванної кімнати ви можете використовувати різні комбіновані варіанти. Наприклад, можна легко поєднати шафку з раковиною, а ванну - з душовою кабіною. Дані кабіни є хорошим варіантом для маленьких кімнат, так як займають майже в два рази менше місця, ніж традиційна ванна. Сучасна душова кабіна дуже зручна і має відмінний дизайн. Ви можете навіть придбати кабіни з функціями гідромасажу.
4
При виборі меблів обов'язково враховуйте вологість приміщення. Саме тому слід купувати тільки моделі, виконані з вологостійких матеріалів. Найкраще віддати перевагу меблям на ніжках. При ремонті особливу увагу слід приділити вибору сантехніки та змішувачів. Вони повинні бути якісні. Деякі виробники займаються випуском цілих колекцій, моделі яких виконуються в одному стилі. Така колекція виглядає гармонійно і створює ансамбль. Вам залишається тільки підібрати певний стиль для вашої ванної кімнати.