Як поставити торговий павільйон. павільйон товарів повсякденного попиту.

Створення торгового павільйону вимагає великої відповідальності, а також додаток необхідних зусиль і фінансових коштів. Також потрібно керуватися певними знаннями і правилами.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне місце для установки торгового павільйону . У свою чергу, для отримання земельної ділянки в оренду, вам необхідно звернутися в районний комітет, який займається управлінням міського майна (КУГИ), за місцем розташування земельної ділянки. При цьому вам потрібно буде написати заяву, а потім разом з ним надати всі необхідні документи (дозвіл держсанепіднагляду, а також Держпожнагляду, укладення з комітету по міському будівництву).
2
Оберіть товарну продукцію, яку будете реалізовувати за допомогою даного павільйону . Як правило, в подібних компаніях торгують друкованою продукцією, продуктами харчування та іншими товарами повсякденного попиту. Потім проконсультуйтеся з фахівцем в торговому відділі обраного району - чи допускається подібна продукція до продажу в подібній формі конструкцій. При отриманні позитивної відповіді, приступайте до складання технологічного плану.
3
Придбайте все необхідне обладнання. Зверніть увагу на те, що для нормальної роботи павільйону , вам слід виставити холодильні вітрини в торговому залі і різнотемпературні камери в підсобному приміщенні. Це дозволить вам зберігати і реалізовувати найбільш більшу кількість товару, якщо ви хочете продавати скоропортящуюся, або заморожену продукцію.
4
Отримайте дозвіл на ведення підприємницької діяльності (ліцензію). Потім купіть і зареєструйте відповідний касовий апарат.
5
Займіться оформленням інтер'єру всередині павільйону . Почніть це робити, коли закінчите роботу з прокладання інженерних комунікацій. Для цього необхідно найняти фахівців.
6
Знайдіть надійних постачальників, а потім замовте товар. При цьому, намагайтеся працювати таким чином, щоб на одну окрему групу продукції у вас було два постачальника. Це допоможе вам уникнути нестачі товару в подальшому.
Торговий павільйон є вдалим початком бізнесу. При зверненні в спеціалізовану компанію вам вже за день зроблять установку платформи з усім необхідним обладнанням, і через тиждень ви зможете увійти у вже готове споруда.
Вам знадобиться
  • - Компанія-підрядник;
  • - будівельні матеріали.
Інструкція
1
Оберіть компанію, що займається установкою павільйонів різних форм. Вам запропонують величезну кількість видів швидкомонтованих споруд, серед яких вам буде потрібно вибрати павільйон для ведення продуктових або непродуктових продажів. Ви можете придбати типовий павільйон (вже готовий до експлуатації, його потрібно буде лише встановити) або створити кіоск вже по вашому за індивідуальним проектом з урахуванням, наприклад, специфіки торгівлі.
2
Підберіть відповідний каркас для установки торгового павільйону. Можна вибрати металевий, метало-дерев'яний або з сендвіч-панелей. Для перших і других потрібен додатковий утеплювач для експлуатації в холодну пору року. Найбільш зручним і надійним каркасом стануть сендвіч-панелі, що представляють собою багатошарові конструкції, покриті з двох боків листовим матеріалом, а також мають внутрішній утеплювач і ізоляційну прокладку.
3
Виконайте всі монтажні роботи. При будівлі тимчасових споруд зазвичай достатньо елементарної підготовки місця - прибирання сміття і розрівнювання майданчика. Встановити простий по конструкції і невеликий за площею павільйон на 10 кв. м можна за 3-8 годин. Однак у випадку великої і складної конструкції процес монтажу займе декілька днів. Вартість монтажу можна розрахувати індивідуально, найчастіше вона варіюється в межах 10-15% вартості всіх матеріалів.
4
Проведіть комплектацію торгового павільйону всім відповідним електрообладнанням. Вам знадобляться освітлювальні прилади, вимикачі, електричні розетки і щитки. Також потрібно встановити вікно видачі товару і вхідні двері. Стандартний замовлення включає в себе просту металеву двері, яка за бажанням можна замінити і поставити покращений рівень захисту, що відповідає також естетичним смакам покупця.