Як знайти роботу при безробіттю.

В силу деяких обставин ви залишилися без роботи? Що робити, якщо ви не звикли самостійно шукати роботу або ще не маєте досвіду і не уявляєте, як почати пошуки?
Інструкція
1
Спочатку треба подумати над метою, з якою ви шукайте роботу: вам потрібна постійна і, відповідно, з гідною зарплатою, робота чи тимчасова (наприклад, вам терміново потрібні гроші і немає часу вибирати вакансії за профілем). Саме від цього залежить наповнюваність вашого резюме і ретельність відбору інформації, корисної вашому майбутньому работодателю.Первое, про що треба задуматися - це про те, що саме ви можете запропонувати роботодавцю. Що ви вмієте найкраще? Що у вас краще виходить, в якій сфері діяльності ви маєте найбільший досвід? Але не відкидайте і менш цікаві нюанси - вони вам ще знадобляться.
2
Отже, візьміть аркуш паперу і випишете все, що стосується вашого досвіду, освіти, набутих навичок. Пишіть все докладно, згадуйте все, що може стати в нагоді: курси, закінчені ще в школі, бізнес-семінари, випадково відвідані ще в інституті, лекції, факультативи, тимчасова работа.Определіте напрямок, в якому ви хочете працювати, і постарайтеся весь досвід, який ви мали, привести до бажаної сфері. Наприклад, якщо ви шукаєте роботу менеджера (маючи невеликий досвід), а працювали до цього в загальноосвітній школі, ви можете написати, що володієте високою стресостійкістю, умінням вирішувати конфлікти і працювати в колективі. Спробуйте уявити все в кращому світлі.
3
Наступний крок - складання базового резюме, яке завжди буде у вас під рукою. Детально опишіть ті факти, які мають відношення до бажаної посади, і не розкривайте детально те, що може відвернути роботодавця. Якщо ви працювали майстром в салоні тату, це ніяким чином не вплине на здобуття посади менеджера, тобто це можна не вказувати. Уважно вивчіть те, що ви згадали і написали раніше, і оформите це лаконічно і грамотно, але інформативно у вашому резюме.
4
Далі починається етап власне пошуку роботи. Дійте відразу в декількох напрямках: 1. Обдзвоните знайомих і поцікавтеся можливими вакансіями, ймовірно, у них є знайомі, які володіють інформацією. 2. Вивчіть компанії (телефонний довідник, інтернет-ресурси), які підходять вам, і розсилайте резюме у відділ кадрів, дзвоніть, цікавтеся наявністю вакансій. Будьте наполегливі, але ввічливі. Багато хто, набравшись нахабства, йдуть навпростець до начальства. Наприклад, так можна вчинити, вирішивши влаштуватися працювати в музичний магазин або магазин одягу. Тут важливо здивувати в перші хвилини спілкування - це навик, який цінується у продавцов.3. Вивчіть оголошення, обдзвоните компаніі.4. Зареєструйтеся в інтернеті на порталах, що представляють собою фактичні біржі праці, наприклад, www.superjob.ru, www.rabota.yandex.ru, www.rabotka.ru. Тут вам також доведеться написати резюме, заповнивши форму на сайті. Скористайтеся попередніми рекомендаціями. Підпишіться на розсилки. 5. І не сидите, склавши руки. Шукайте, дізнавайтеся, запитуйте. І будьте впевнені в собі. Конкуренція при пошуку роботи висока, фахівців багато, але роботодавцю потрібно знати, що саме ви впораєтеся зі своїми обов'язками, тому що ви впевнені у своїх силах.