Як звести тату. Як вдома зводити тату.

Як вважають професіонали, тату - це не просто модне захоплення, а спосіб самовираження. Однак час, під час якого виникає бажання висловити своє "Я" таким чином, проходить, а татуювання залишається. І часто її власники бажають від неї згодом позбутися.
Інструкція
1
Існує декілька варіантів відомості татуювання, але серед них немає такого, який здатний би був якісно звести тату в домашніх умовах (якщо не хочете жахливих рубців, зараження, інших неприємних і непередбачуваних наслідків, то не намагайтеся позбутися тату будинки) .
2
Найкраще скористатися допомогою фахівців та звернутися в клініку. Там вам зведуть її лазером, який вже довгий час використовується в російській і світовій практиці не один десяток років, притому неважливо, якого типу виявиться ваша татуювання (виняток становить лише "подвійна" татуювання). Плюс цього способу в тому, що лазер володіє косметичним ефектом і практично не залишає рубців.
3
Але лазери бувають різні, адже тут все залежить від типу татуювання, її окраса і так далі. Наприклад, якщо ваша тату чорного, зеленого або синього відтінку, то вам підійде рубіновий лазер, призначений як для аматорських, так і для професійних татуіровок.Для виведення червоних, жовтих і оранжевих тату використовується зелений лазер, а жовтий лазер призначається для світло-блакитних тату . Існує ще безліч інших лазерів, однак, не намагайтеся вибрати тип самостійно, адже це - завдання фахівця.
4
Медичні працівники вважають, що ще одним прийнятним методом є зрізання дерматомом шару шкіри, що містить татуювання. За відомостями, цей спосіб - один з найбільш ефективних і щадних (при професійному виконанні даної операції шрамів також не залишиться).
Корисна порада
Зверніть увагу, що видалення татуювання повинно проводитися справжнім професіоналом. Тільки при виконанні цієї умови результат не розчарує вас і виправдає всі ваші очікування.
Татуювання - перманентний малюнок, нанесений в верхні шари шкіри особливими барвниками. Безпечно видалити перестала подобатися або втратила форму татуювання можна механічним способом і за допомогою лазерної хірургії.

Механічний спосіб видалення татуювань

Татуювання можна видаляти виключно в спеціалізованих закладах: в салоні тату, салоні краси або в медичній установі. Позбутися від перманентного малюнка на шкірі значно важче, дорожче і болючіше, ніж нанести его.Суть механічного видалення татуювання полягає в тому, що у пацієнта під місцевою анестезією видаляють ділянку шкіри з татуюванням. Операція проводиться каменем з алмазним покриттям або спеціальної абразивної фрезою. Шкіру перуть шар за шаром, поки малюнок не зникне. Наслідком цієї операції є значний набряк і довго загоюються рана. Чим більше площа татуювання, тим ширший буде травма після її удаленія.После видалення тату механічним способом необхідно ретельно доглядати за раною. Травмовану шкіру слід утримувати в стерильних умовах до повного загоєння. Така рана може гоїтися кілька місяців. Якщо її інфікування не вдалося уникнути, на місці татуювання після загоєння можуть з'явитися рубці і шрами.

Видалення татуювань лазером

Лазерний метод видалення татуювань визнається більш безпечним і менш болючим способом відомості тату. Старий спосіб видалення перманентних малюнків з шкіри, по суті, був нанесенням лазером термального опіку. Обпалений шар епідермісу відмирав, і в міру загоєння травми разом з скоринкою сходила і татуіровка.Современний спосіб видалення татуювань лазером з'явився в 2004 році. Він називається методом селективної фотокавітація. Впливу піддається не весь ділянку шкіри, а лише барвний пігмент. Під інтенсивним випромінюванням частина гранул пігменту випаровується, а інші розпадаються на дрібні частинки, які з часом виводяться з організму природним путем.Етот спосіб видалення тату практично безболісний, не викликає ускладнень, рубців або шрамів. Однак, щоб таким способом звести татуювання, потрібно кілька сеансів селективної фотокавітація. Після кожної обробки лазером малюнок на шкірі буде світлішати, поки повністю не ісчезнет.В разі яскравих і великих татуювань процес видалення може розтягнутися від декількох місяців до року. Крім того, необхідно врахувати глибину нанесення фарби і якість чорнила. Під впливом селективної фотокавітація добре руйнуються професійні фарби тату салонів, а малюнок, нанесений чорнилом з кулькової ручки, видалити буде складніше.