Як позбутися від свербіння і почервоніння на шкірі. Як швидко зняти запалення на обличчі.

Свербіж та почервоніння шкіри виникають з різних причин. Це може бути алергічна реакція на продукти, лікарські препарати, шерсть тварин, косметичні засоби. Можуть їх спровокувати також рослини, сонце, пральні порошки, домашній пил, тепло, холод, стреси і т.д. Почервоніння та свербіж на обличчі та інших частинах тіла з'являються тільки в осіб з підвищеною чутливістю до вищеперелічених чинників. Загальною рекомендацією може служити підвищення імунітету.
Вам знадобиться
  • - антигістамінні засоби;
  • - мазь з гідрокортизоном;
  • - борна кислота;
  • - лікувальні трави.
Інструкція
1
Приготуйте ванну з лікувальних трав, що зменшують свербіння і почервоніння шкіри. Збір лікувальних трав може складатися з листя кропиви, лісової суниці, чорної смородини, коренів лопуха і валеріани лікарської, квіток ромашки аптечної, трави череди і деревію. Також для полегшення стану використовуйте чистотіл великий, шавлія і звіробій. Відвар з сухого лікарського сировини влийте в підготовлену ванну з теплою водою, що не перевищує 36-38 ° С. Приймайте таку ванну протягом 7-10 хвилин через день до повного одужання.
2
Утримайтеся від дотику до почервонілий шкірі обличчя, рук та інших частин тіла, щоб не посилити запалення ураженої ділянки. Одяг ваша повинна бути тільки з натуральних тканин. Підстрижіть коротко нігті, а на ніч надіньте бавовняні рукавички.
3
Для зняття свербіння обробіть маззю, яка містить 1% гідрокортизону, почервонілу шкіру обличчя та інші уражені ділянки. Прийміть антигістамінний засіб, наприклад, цетрин, кларісенс та ін., Яке полегшить ваш стан при почервонінні і свербінні на обличчі.
4
Розчиніть 1 пакетик (15 г) борної кислоти в 0,5 л теплої кип'яченої води, поставте для охолодження в холодильник. Марлеву серветку або складений в 4 шари бинт умочіть в борний розчин, злегка відіжміть і прикладіть до ураженого місця. Через кожні 5-10 хвилин умочуйте висохлу серветку. Тривалість процедури - 2 години. Холодний вологий компрес поліпшить ваш стан, свербіж і почервоніння шкіри зменшаться.
5
Уникайте впливу на шкіру ультрафіолетових променів, що провокують почервоніння і свербіж на обличчі. Влітку носите широкополі капелюхи, загорайте тільки під навісом, в тіні. Нові косметичні засоби, щоб уникнути почервоніння шкіри обличчя, обов'язково тестируйте. Нанесіть спочатку невелику кількість засобу на ліктьовий згин, і ні в якому разі - не обличчя. Періть рушники і дотичні з тілом постільна та спідня білизна порошками без запаху. Обережно вибирайте домашніх тварин. Як говориться, береженого і Бог береже.
6
Проконсультуйтеся у лікуючого лікаря, самостійно не діагностують і не лікуєте себе. Тільки доктор допоможе усунути справжню причину вашого захворювання.