Як купити памперси.

Памперс - це одноразовий підгузник в просторіччі. Одне з кращих винаходів людства, створене в допомогу не тільки молодим батькам, але і як засіб гігієни для тяжкохворих, старих немічних людей, а також космонавтів, підводників-водолазів і висотників при виконанні тривалих робіт.
Інструкція
1
Придбання памперсів не важко, якщо ви вибрали фірму-виробника одноразових підгузників, а також знаєте вагу дитини або дорослого. Вам залишається тільки відвідати магазин, що спеціалізується на продажу дитячих товарів, або аптеку, і купити обрану вами продукцію.
2
На російському ринку представлений досить широкий список фірм-виробників одноразових підгузників. Серед них найбільшою популярністю користуються американські, шведські, японські і польські виробники. Найвідомішими марками одноразових підгузників для дітей є Pampers, Huggies, Libero, Moony, GooN і Merries, а для дорослих Seni.
3
Вибір фірми-виробника одноразових підгузників досить індивідуальний і залежить від вимог, що висуваються до памперси (наприклад, просочування внутрішнього шару спеціальним кремом), можливостей купує і, звичайно ж, особистої переносимості (роздратування на шкірі і т.д.) . Краще придбати кілька підгузників різних марок і після цього вибрати найбільш підходящий.
4
Виробники одноразових підгузників для дітей маркують їх за вагою: для недоношених; для новонароджених; 3-7 кг; 5-10 кг; 9-18 кг; 10-20 кг; 15-25 кг. Тому вирушаючи в магазин за памперсами, точно з'ясуйте вага дитини і беріть завжди з запасом. Підгузники же для дорослих бувають чотирьох видів: S (50-80см); M (70-110см); L (100-150см) і XL (120-164см).
5
Пол дитини не має особливого значення при виборі одноразових підгузників, оскільки більшість фірм-виробників випускають універсальні памперси , підходящі однаково як дівчаткам, так і хлопчикам. Існують, однак, і «одностатеві» памперси , які відрізняються один від одного тільки розташуванням шару абсорбенту всередині підгузника, відповідального за перетворення потрапила вологи в гель: для хлопчика він знаходиться в передній частині виробу, а для дівчаток - посередині.
Корисна порада
При виборі одноразового підгузника зверніть увагу на моделі, що мають еластичну вставку на поясі ззаду, вони краще сидять на дитині. Також врахуйте, що липучки повинні витримувати багаторазове знищщення-застібання. Самі памперси повинні сидіти щільно, але в теж час не обтягувати попку дитини, гумки не повинні бовтатися навколо ніг, але і не перетягувати їх.