Як купити золото в злитках.

Досить часто, спостерігаючи за коливаннями курсів валют, люди шукають більш надійний спосіб зберігання та примноження грошей. Пам'ятаючи про те, що золото спрадавна було еквівалентом грошей, а також завжди вважалося дорогоцінним металом, багато людей бажають вкласти свої кровні саме в цей метал.
Інструкція
1
До 1997 року покупка золотих злитків в Росії була не впорядкована, простим громадянам можна було купувати ювелірні вироби із золота, але злитки, в основному, зберігалися в банках або в золото м фонді країни. Після видання «Правил здійснення банками операцій купівлі-продажу мірних злитків дорогоцінних металів з фізичними особами» процедура покупки золота в злитках стала зрозуміла.
2
Отже, для початку вивчіть, якого роду золото й злиток вам потрібен - яке повинно бути його якість. До злиткам відмінного стану відносяться злитки, у яких присутня сертифікат заводу-виробника та інша супровідна документація в читабельному і цілому вигляді, а також на яких немає подряпин, відколів і потертостей. Якщо щось з перерахованого вище упущено - вважається, що такий злиток має задовільний стан. Від вищевказаних чинників відповідно залежить і ціна золота в злитках.
3
Потім виберіть банк, в якому ви збираєтеся купити (а може бути в подальшому і зберігати) золото в злитках. Це повинен бути стабільний банк, з досить високим рейтингом. Провідні банки країни мають свої положення про якість, рівні забруднення, а також цілісності документації, зокрема, сертифікатів заводу-виробника.
4
Якщо банк влаштовує вас по надійності і ціною, візьміть з собою посвідчення особи (досить загальногромадянського паспорта) і, бажано попередивши про свій візит, прямуйте в офіс банку для здійснення угоди. Всі операції з золотими злитками повинні проводитися у вашій присутності. Ви повинні ознайомитися з документами і своїми очима простежити за цифрами на вагах при контрольному зважуванні. Вагу золота буде зафіксований з точність до 0,01 грама. Вам повинні видати касовий документ, в якому будуть відображені найменування металу, ціна злитка, його маса, номер, рівень чистоти, загальна кількість придбаних зливків, а також дата укладання угоди і загальна сума, яку ви сплатили.
5
Якщо ви купуєте золото в злитках, варто задуматися, де його зберігати. Якщо у вас вдома немає сейфа, варто залишити злиток у банку, де ви його придбали. При цьому можна ще й заощадити гроші. Зокрема, ПДВ за ставкою 18%, закладений у вартість зливка, ви заплатите при покупці, а при продажу золота за ринковою ціною, не зможете його повернути. Проте тут існує одна умова. Завдяки тому, що обороти уповноважених банків звільнені від податку на додану вартість, можна також не платити цей податок. Тобто, якщо не виносити злиток з сертифікованого сховища банку, а оформити його на свій металевий рахунок, то сума ПДВ не буде включена у вартість вашого золото го злитка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T31fU4sLSqQ