Як пити після тренування.

Професійні спортсмени та активні любителі фітнесу знають, що пити під час тренування не тільки можна, а й треба, бажано просту воду або збагачену вітаміном С. Щодо того, як заповнювати гідробаланс і запас поживних речовин після тренування , думки розходяться, проте одна заборона визнають все: ніякої газованої!
Інструкція
1
Під час інтенсивної спортивної тренування організм витрачає велику кількість вологи та поживних речовин, вони виходять разом з потом. Тому, для того, що заповнювати ці втрати, необхідно пити під час і після тренування . Під час заняття рекомендується пити кожні 15-20 хвилин, бажано просту воду або воду з розчиненим вітаміном С.
2
Після тренування організм і так ослаблений, тому навантажувати його додатковим голодуванням нік чого. Навіть під час дієти після заняття потрібно пити не просто воду, а живильну рідину. Найкраще для цієї мети підходять свіжі соки з великим вмістом глюкози і вітаміну С, наприклад, сік апельсина, винограду або журавлини. Свіжовичавлений сік потрібно розбавити водою, інакше він може викликати додаткову спрагу.
3
Під час тренування , спрямованої на нарощування м'язової маси, в м'язах руйнується білок. Тому щоб заповнити цей пробіл, можна випити склянку молока 2,5% жирності. Крім протеїну і білка, цей напій багатий кальцієм і вітаміном D. На прилавках магазинів можна знайти спеціальне молоко для любителів фітнесу, воно додатково збагачене вітамінами та поживними речовинами.
4
Якщо після тренування потрібно не тільки заповнити запас речовин, але і підбадьоритися, краще відмовитися від звичної чашки кави і випити какао. По-перше, какао містить молоко, по-друге, дасть додаткову бадьорість організму. Однак із цим напоєм потрібно почекати годину-півтори після тренування , бо кофеїн, що міститься в какао нехай і в невеликих кількостях, заважає організму поглинати білки і вуглеводи. До того ж пити какао рекомендується тільки після інтенсивного заняття спортом, наприклад, їзди на велосипеді, бігу чи плавання.
5
Компанії-виробники спортивного харчування пропонують широкий вибір спеціальний напоїв, які можна вживати як під час тренування , так і після неї. Однак ці напої рекомендуються тільки дуже активним спортсменам, а пити їх потрібно тільки за порадою свого тренера, оскільки різним навантаженням підходять різні суміші або коктейлі. В цьому випадку самодіяльністю краще не займатися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tuRBmVrefrY
Зверніть увагу
Якщо під час тренування не вживати рідину, то і після неї потрібно 30-40 хвилин утриматися від пиття.
Корисна порада
Кращий напій для тренування - свіжий сік апельсина, розведений 1 до 3 з водою і невелика щіпка солі.