Як користуватися машинкою для видалення катишків.

Катишки - маленькі грудочки звалялася на поверхні трикотажного виробу вовни або бавовни, здатні зіпсувати весь його товарний вигляд. При цьому, навіть сувору відповідність рекомендаціям інструкції з прання, не гарантує їх відсутності. Вони можуть почати утворюватися ще до неї, коли ви надягнете річ лише кілька разів. Повернути первісний вигляд виробам допоможе машинка для видалення катишков.
Інструкція
1
Купуйте машинку для видалення катишков в будь-якому магазині, де торгують побутовою технікою і навіть на ринку, в господарських відділах. Особливою принципової різниці між машинками різних виробників немає. За своїм конструктивним особливостям вони нагадують електричні бритви з обертовими ножами, захищеними металевою сіткою, щоб уникнути пошкодження тканини. Вони зручно розташовуються в руці або мають ручку, подібну ручці праски.
2
Така машинка може працювати від батарейок, від акумулятора мережі або від того і іншого разом. Прочитайте інструкцію і зарядіть акумулятор, або вставте пару батарейок, зазначеного в інструкції формату, в корпус машинки.
3
Переконайтеся, що машинка не зможе пошкодити виріб, особливо якщо воно виготовлене з делікатних ниток, як, наприклад, кашеміру джемпер або щільне, але тонке плаття з бавовняного трикотажу. Якщо в конструкції машинки реалізована така функція, відрегулюйте висоту лез.
4
Розкладіть виріб на плоскій рівній поверхні. На ньому не повинно бути складок і опуклостей, розгладьте тканина руками. Увімкніть машинку і піднесіть її робочу поверхню до поверхні виробу. Перевірте, щоб блок для збору катишков був щільно закритий. Легкими, круговими рухами, без натискання, ледь торкаючись до поверхні виробу, починайте його обробку.
5
Обробляйте поверхню виробу послідовно, окремими ділянками. Постійно контролюйте ступінь натиснення на тканину, стежте, щоб все катишки були зрізані, інакше така неакуратно обробка не поліпшить зовнішній вигляд улюбленої речі.
6
При необхідності, періодично знімайте і чистіть знімний блок-контейнер для катишков. Якщо виріб давно не оброблялося або має великий розмір, можливо, доведеться замінити батарейки.
7
Після використання видаліть зрізані катишки з знімного контейнера, почистіть машинку від ворсу, налиплого на пластмасові частини, витягніть батарейки, скрутіть шнур і складіть машинку в коробку для зберігання.