Як проводити лікування грипу.

Грип - одне з найбільш поширених вірусних захворювань, лікування якої повинно проводитися своєчасно. Терапія буде переважно симптоматичної (пацієнта необхідно позбавити від температури, болі в горлі, кашлю). Якщо не провести потрібного лікування, в майбутньому можна отримати серйозні ускладнення.
Інструкція
1
Ні в якому разі не геройство і не переносите хвороба «на ногах». Справа в тому, що це становить небезпеку не тільки для вас, але також і для оточуючих. В даному випадку достатньо високий ризик зараження. Так що з першого дня хвороби слід дотримуватися постільного режиму, щоб не стати джерелом інфекцій для інших людей. Особливо важливо дотримуватися це умова хворим з високою температурою. Перейти на напівпостільний режим, а потім і на загальний ви зможете тільки після того, як температура знизиться і зійде нанівець.
2
При грипі рекомендується вживати велику кількість рідини. Це може бути компот, морс, чай (не надто гарячий), мінеральна вода, відвар або натуральний сік. Рясне пиття необхідно організму, оскільки під час хвороби він втрачає багато рідини, яку потрібно заповнити. Дорослим краще вживати близько двох літрів за день, а дітям - не менше літра.
3
Крім того, для лікування доведеться придбати препарати, що полегшують біль у горлі, кашель, нежить, головний і м'язовий біль. Однак з самим грипом це впоратися не допоможе, лише дозволить покращити стан хворого.
4
Не варто забувати і про жарознижуючі препарати. Хоча вони не скоротять тривалість лихоманки, зате допоможуть знизити ризик розвитку набряку мозку, втрату рідини, зменшать навантаження на серце, легені. Для хворих з хронічними захворюваннями і маленьких дітей особливо важливим виявиться перший пункт.
5
При лікуванні грипу необхідно пам'ятати про те, що він не лікується антибіотиками. В даному випадку застосовуватися можуть тільки противірусні препарати. Виключення робиться тільки в деяких випадках, наприклад, при запаленні середнього вуха, легких або придаткових пазух носа. Однак перед покупкою будь-якого лікарського засобу проконсультуйтеся з фахівцем.
Корисна порада
Хворому доведеться відмовитися від прийому м'яса і важкої білкової їжі. Оптимальний варіант - це курячий бульйон.