Як зашити джинси. Як полагодити протерті джинси.

Джинси міцно увійшли в наш гардероб як незамінна частина повсякденного одягу. Особливо, якщо знаходяться такі улюблені і зручні, які хочеться носити кожен день. Однак це часто призводить до появи потертостей, які необхідно зашити.
Вам знадобиться
  • Джинси
  • Нитки
  • Швейна машинка
  • Заплатка з джинсової тканини або аплікація
Інструкція
1
Потертість або отвір може бути на різних місцях джинсів, і декількох видів. Наприклад, куточок, вирваний жмут тканини і кругла дірка. Залежно від пошкодження і вибираємо спосіб зашивання.
2
Якщо джинси порвалися у вигляді куточка, то можна просто акуратно зашити, підібравши нитки за кольором. А якщо нитки вибрати контрастного кольору, то шов може грати декоративну роль.
3
Якщо ж в джинсах потертість або отвір, то можна зробити латочку. Для цього такий же джинсової тканини або схожою тканини за фактурою потрібно вирізати латку і обмітати її по зрізах (можна зробити це вручну, а можна за допомогою швейної машинки швом зигзаг).
4
Потім накладаємо підготовлену латочку з виворітного боку джинсів і приметувати її до джинсів, щоб латочка не зрушується під час пришивання.
5
Наступним кроком потрібно настрочити латочку на джинси. Можна настрачіваем кількома рівними швами, а можна зигзагом. Тут також можна замінити нитки на яскраві, щоб задекорувати латочку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9RkFeOs8W0c
Зверніть увагу
Найкраще для ремонту джинсів первинних або протертих в районі задніх кишень підійдуть шматочки шкіри.
Корисна порада
При обрізці джинсів не викидайте залишилася тканину, вона може стати в нагоді при реставрації.