Як почистити робочий одяг.

На робочому одязі можна виявити плями різного характеру - мазут, бруд і багато інших. Привести спецівку в порядок можна, використовуючи і народні, і сучасні засоби очистки.
Вам знадобиться
  • - порошок для жирних плям;
  • - господарське мило;
  • - скипидар;
  • - гас;
  • - сода;
  • - натр;
  • - плямовивідник;
  • - автомобільний шампунь.
Інструкція
1
Перед пранням замочіть одяг в гарячій воді з додаванням порошку для жирних плям або господарського мила. Залиште на деякий час. Потріть особливо темні плями щіткою. При необхідності можете видалити їх скипидаром. Змочіть губку в засобі і почистіть забруднені ділянки.
2
Якщо бавовняний одяг покрита застарілими плямами невідомого походження, приготуйте наступну суміш. Візьміть? шматка господарського мила і натріть на дрібній тертці. Додайте 1 літр води, 500 мл гасу і 1 столову ложку соди. Все ретельно перемішайте. Потім змочіть щітку в отриманому розчині і інтенсивно потріть особливо забруднені місця. Залиште одяг на ніч. Виперіть в мильній воді і ретельно прополощіть. Після такої обробки сушити речі краще на вулиці, щоб запах гасу швидше вивітрився.
3
Робочу одяг з щільної тканини можна прокип'ятити в розчині натру. Візьміть його в розрахунку 3 г на 1 літр рідини. Тримайте на вогні 25-30 хвилин, періодично помішуючи. Потім прополощіть і виперіть з господарським милом і содою.
4
Сучасні виведення плям здатні видалити плями різного роду походження. Нанесіть засіб на особливо брудні ділянки і залиште на деякий час. Потім потріть щіткою і прополощіть. При необхідності можете замочити одяг в розчині плямовивідника.
5
Плями від солідолу або мазуту можна видалити автомобільним шампунем. Він продається в спеціалізованих магазинах і на заправках. До складу шампуню входять високоактивні речовини. Вони здатні швидко видалити забруднення, не пошкоджуючи структуру і забарвлення тканини. Нанесіть трохи засобу на тканину і залиште на 15-20 хвилин.
6
Крім того, спецівку можна прати в машинці. Виберіть режим для особливо забруднених речей і додайте високоактивний порошок.