Як організувати свій гольф-клуб.

Гольф - це не просто вид спорту. Гольф може стати дуже дохідним комерційним підприємством. Але, тому, хто захоче відкрити аматорський гольф- клуб, для початку доведеться розлучитися із солідною сумою грошей. Як організувати свій гольф- клуб?
Інструкція
1
Візьміть в оренду чималу територію - від 30 га. Без ділянки ви не зможете отримати необхідний пакет документів, дозволяючий дану діяльність. Для витягання максимального прибутку вам необхідно щодня використовувати корт, запрошуючи не лише членів клуб а по вихідним, а й звичайних гравців в будні дні.
2
Оформіть ліцензію на право займатися організацією гольф- клуб а. Після цього зверніться в Російську асоціацію гольфістів, щоб зареєструвати своє підприємство. Представник організації перевірить, чи враховані вимоги, які пред'являються до облаштування гольф- клуб ів.
3
Визначте придатність обраного поля для гольфу за допомогою топографічної карти, де будуть вказані розміри, форма і рельєф місцевості. Від них в деяких випадках буде залежати спосіб пересування по полю (пішки або на карах). З'ясуйте у місцевих органах влади, чи немає у даної ділянки обмежень по використанню. Також дізнайтеся інформацію про рослинність та якість ґрунту.
4
Врахуйте розташування лунок для м'ячів. Вони повинні знаходитися на достатній відстані один від одного - від 88 до 169 метрів, що необхідно для безпеки гравців. Приділіть пильну увагу розташуванню будівель, під'їзних доріг та інших об'єктів. Слід залучити до цього досвідченого фахівця.
5
Скористайтеся послугами архітектора. Обстеживши ділянку, план передбачуваного розташування лунок та інших об'єктів, він складе кілька проектів, що відрізняються конструктивно і за ціною. Вся інформація надається в письмовому вигляді в супроводі розрахунково-пояснювальними записками. Ви зможете вибрати оптимальний для вас варіант.
6
Складіть статті витрат на будівництво клуб а, зарплату персоналу, витрати на підтримку стану грунту і газону, закупівлю обладнання та технічної підтримки для ігрових полів і т.д.