Як підібрати пряжу для в'язання пінеток.

Зручна і тепла одежина для ніжок малюка, пов'язана своїми руками, зігріє дитину і не дасть йому застудитися. Способів в'язки маленьких черевичків існує безліч, однак перед тим, як в'язати пінетки, потрібно правильно вибрати пряжу для них.
Інструкція
1
Віддайте перевагу пряжі, спочатку створеної і призначеної для дитячих виробів - така пряжа з особливими позначками піддається при виготовленні більш ретельному контролю якості та безпеки для малюків.
2
Якщо ж особливої пряжі знайти не вдалося, керуйтеся наступними рекомендаціями. Зупиніть свій вибір на пряжі з натуральних волокон - бавовни, вовни, в крайньому випадку - акрилі. Натуральні нитки дозволять ніжкам дитини дихати, будуть вбирати вологу, в той же час зберігаючи постійне тепло, пінетки НЕ будуть електризуватися, створюючи заряд статичної напруги. Єдине, пінетки, пов'язані з натуральних ниток, можуть після першого прання злегка зменшитися в розмірах, тому або попередньо потрібно зв'язати зразок і випрати його, щоб подивитися на усадку вироби, або в'язати пінетки трохи більше, ніж ніжка малюка - в будь-якому випадку, дитина швидко росте і навіть злегка великі пінетки скоро йому знадобляться.
3
Пряжа не повинна бути пофарбована отруйно-яскравими барвниками, тому що, швидше за все, частинки подібної фарби будуть виділятися, впливаючи не самим хорошим чином на чутливу дитячу шкіру. Однак не варто впадати в іншу крайність і робити взуття для немовляти білої - існує безліч приглушених, пастельних тонов.Что стосується самої дитини, то дитячі психологи встановили, що в самому ранньому віці малюкам подобаються відтінки жовтого, зеленого і помаранчевого. Так що пряжу можна вибирати і грунтуючись на перевагах малюка.
4
А от товщина нитки не має особливого значення - хіба що пінетки на холодний період в'яжуться з більш товстих, а на літо, коли на вулиці і в будинку і так тепло, на ніжки можна надіти легкі пінетки і з тонких ниток. Хоча, звичайно, діткам більш раннього віку краще підбирати більш тонку і м'яку пряжу , яка б не натирала чутливу шкіру.
5
І, нарешті, придбайте пряжу перевірених марок і відомих виробників, щоб нитки не скачуються і не деформувалися, щоб з любов'ю пов'язані пінетки не втратили свій вигляд після пару днів шкарпетки і прання.