Як розкроїти класичні брюки.

У гардеробі кожної сучасної жінки обов'язково є класичні брюки . А якщо їх немає, їх необхідно купити, так як вони стануть в нагоді для офіційних зустрічей або роботи в офісі. Але щоб заощадити гроші, можна не купувати брюки в магазині, а зшити їх за своїми мірками самостійно. Для початку потрібно вибрати і купити тканину і розкроїти їх.
Вам знадобиться
  • - обхват талії;
  • - довжина брюк;
  • - викрійки штанів;
  • - крейда або мило;
  • - ножиці ;
  • - брючна тканину.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте готову викрійку, уточніть довжину задньої і передньої деталі. Це пов'язано з тим, що багато викрійки розраховані на усереднені фігури, а довжина ніг може не збігатися з вашими розмірами. Тому надіньте взуття, з якою збираєтеся носити брюки , і виміряйте довжину штанини від талії до щиколотки по боку. За цією міркою, порівнюючи з розмірами на викрійці, подовжите або укоротите деталі викрійки.
2
брючні тканину складіть лицьовою стороною всередину по поздовжній фактурі. Покладіть паперові викрійки у відповідність з лініями, позначеними на них.
3
обмілити викрійки з урахуванням припусків на шви. Для бічних і крокових зрізів, шва для сидіння рекомендується на припуск залишити 1,5 см, всі верхні деталі робіть на 1 см більше, а нижні зрізи штанини припускають на 3-4 см.
4
На тканині виріжте прямокутник із шириною подвоєною ширини пояса з урахуванням припусків і довжиною повного об'єму талії з припуском 7-8 см. Наприклад, якщо об'єм талії дорівнює 70 см, а ширина пояса буде 3 см, то вийде прямокутник шириною ( 3х2) + 2 = 8 см, а його довжина складе 70 + 8 = 78 см.
5
Виріжте деталі класичних брюк і переведіть крейдяні лінії на другу сторону. Для того щоб перевести контрольні позначки, зробіть надрізи глибиною 2-3 см по припуску. Виточки перенесіть крейдою на іншу сторону тканини.
Зверніть увагу
Перш ніж приступити до розкроюванні, кілька разів зробіть обміри ніг і талії. Неправильно визначені розміри можуть призвести до того, що готовий виріб буде велике або навпаки мало.
Корисна порада
Якщо брючна тканина має малюнок, всі деталі викрійки розташовуйте в одному напрямку. Це збільшить витрати тканини, проте малюнок тканини буде не в різнобій. Якщо ви схильні до повноти, до верхнього зрізу задньої половини викрійки додайте 3 см.