Як мити кисті для макіяжу.

Пензлі для макіяжу - неодмінний аксесуар будь-якого туалетного столика. Деякі дівчата мають всього одну улюблену універсальну кисть, інші володіють цілим арсеналом пухнастих скарбів на всі випадки життя. Пензлі бувають великими і маленькими, дешевими і дуже дорогими, дизайнерськими і безіменними. І всі вони потребують догляду - щоденного чищення, щотижневому миття і регулярній заміні.
Вам знадобиться
  • - вологі дезінфікуючі серветки;
  • - м'який шампунь;
  • - антибактеріальне мило;
  • - масло чайного дерева;
  • - рушник.
Інструкція
1
Щоб кисті якомога довше не забруднювались, їх потрібно правильно зберігати. Ті, якими ви користуєтеся щодня, встановіть у високі стаканчики ручками вниз. Пензлі , які використовуються епізодично, приберіть в спеціальні чохли - так їх простіше вберегти від пилу і бруду, налипають на ворс.
2
Після макіяжу протріть кисті, якими ви користувалися, вологими дезінфікуючими серветками (дитячими або призначеними для інтимної гігієни). Поставте їх у високі стаканчики для просушування.
3
Раз на тиждень мийте кисті теплою водою з додаванням дитячого або іншого м'якого шампуню. Не користуйтеся шампунем з додаванням кондиціонера. Намильте ворс пензля і прополощіть його в теплій воді. Повторіть процедуру кілька разів, поки вода після ополіскування не стане абсолютно чистою. Промокніть ворс м'яким рушником і поставте кисті в стакан для просушування. Для повного висихання знадобиться кілька годин.
4
Чи не сушіть вологе кисті феном - це псує ворс. Будьте обережні з дерев'яними ручками, покритими лаком - від води вони можуть розтріскатися, а лак облізти. Такі кисті краще сушити в горизонтальному положенні. Після миття витріть ворс і ручку рушником і покладіть кисть на розстелену тканину. Після висихання поверніть ворсу первинну форму, злегка розпушивши його пальцями.
5
Тим, у кого є шкірні проблеми - вугрові висипання або запалення - потрібно мити кисті частіше, найкраще після кожного вживання. Спробуйте обробити їх антибактеріальним милом. Непогано капнути у воду для миття трохи олії чайного дерева - воно також має знезаражувальні властивості. Після шести місяців використання такі кисті краще замінити на нові. Звичайні ж кисті, які піддаються щотижневої обробці, служать довше - рік чи два, залежно від якості ворсу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4J_5tN1bTdw