Як вибрати інтер'єр дитячої кімнати.

Турботливі батьки, коли мова заходить про дітей, готові зробити все, щоб дитині було комфортно, весело і тепло, саме тому з особливою ретельністю підходять до облаштування дитячої кімнати . Щоб оформити кімнату дитини, необхідно врахувати всі зручності для нього, і виходячи з цього вибрати найбільш оптимальні варіанти оформлення інтер'єру.
Інструкція
1
Дитяча кімната в класичному стилі. Меблі вибирайте недорогу, але довговічну і просту за своєю конструкцією, яка буде лише копіювати або пародіювати дорослі зразки. В даному випадку інтер'єр обігравати таким чином, щоб він зміг прижитися в дитячій і не занапастити творчу особистість вашої дитини.
2
Дитяча кімната дитини в стилі хай-тек, модерн або в сучасному стилі дуже подобається багатьом підліткам. У даному випадку приміщення обставте досить економно і просто. Меблі вибирайте просту за формою, з можливістю трансформації та насичену фарбами. Краса цього стилю в тому, що в міру того, як дитина буде рости, вам достатньо буде лише доповнити інтер'єр окремими елементами для зберігання.
3
Інтер'єр дитячої кімнати в етнічному стилі підійде для допитливого дитини. Таке приміщення виглядає дуже екзотично і оригінально. Ваша дитина зможе вивчати культуру різних країн і пізнавати світ, не виходячи зі своєї кімнати . Але в даному випадку дотримуйтеся основного правила - не нав'язуйте цей стиль дитині насильно. Краще скористатися подібним варіантом оформлення, коли ваша дитина має якісь захоплення, наприклад, тваринами. В організації простору в стилі «етно» батькам відводиться лише роль помічника. Основні ж ідеї повинні виходити від вашої дитини.
4
І, нарешті, варіант оформлення дитячої кімнати в стилі «кантрі». Незважаючи на його невелику популярність, цей стиль досить привабливий і простий. Але головна його перевага - це екологічність. Оформляючи дитячу кімнату в стилі «кантрі», покладайтеся на свою фантазію. У даному випадку використовуйте практично все, що відповідає сільським мотивами і обстановці сільського будинку. Декорування кімнати дитини в цьому стилі - це цілком бюджетний і оригінальний варіант обробки приміщення. Але в теж час за допомогою стилю «кантрі» кімнаті вашої дитини легко надати яскраву індивідуальність.
5
Вибираючи інтер'єр дитячої кімнати , пам'ятайте про найголовніше - ви лише реалізуєте фантазії вашої дитини, генератором ідей повинен бути тільки сама дитина.