Як одягатися худим.

Більшість рад у модних журналах націлене на те, як під одягом приховати зайву вагу і недоліки повної фігури. Однак у світі чимало й тих, для кого проблема схуднення неактуальна. Навпаки, ці люди страждають від надміру малої маси тіла і вишукують способи за рахунок одягу приховати хворобливу худорлявість. Якщо слідувати інструкціям модельєрів, можна підібрати собі гардероб так, щоб не комплексувати через відсутність грудей або випирають ребер.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб приховати худорлявість - багатошаровість в одязі. І чоловіки, і жінки можуть дозволити собі одягатися в стилі "з-під п'ятниці субота". Тобто - на тіло майку, на неї - сорочку, поверх - жилет або джемпер, або все разом. Такий стиль залишається в моді досить довгий час і дозволяє комбінувати найрізноманітніші види одягу. Найчастіше багатошаровість зустрічається в напрямках моди і стилю smart hippy і casual і підходить для повсякденного носіння.
2
Вибирайте одяг з рюшами і воланами, яка створює ілюзію об'єму. Якщо вона не підходить вам за стилем, беріть об'ємні тканини, наприклад, вельвет або оксамит. Брюки з вельвету, якщо вони не обтягуючі, відвернуть увагу від худорлявості ніг. А вельветовий піджак з тонкими плічками додасть обсяг грудній клітці. Якщо ж вподобана вам річ зшита зі звичайної тканини, подивіться, щоб в ній не було спандекса, який змушує одяг прилипати до тіла, позначаючи всю його незграбності.
3
Не варто відмовлятися від чорного кольору в одязі тільки тому, що він, по поширеному переконанню, стройнит. Також не слід купувати тільки білі речі, щоб здаватися в них об'ємніше. Замість цього краще звернути увагу на фасон вироби і малюнок на ньому. Худим юнакам і дівчатам підійдуть розкльошені брюки та спідниці, сорочки вільного крою без чітко позначеної талії, футболки і майки в горизонтальну смужку, сукні та светри з вирізом-човником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KHiF6oXjSnk
Зверніть увагу
Не варто намагатися приховати малу вагу під безрозмірними балахонами або одягом на розмір більше. Як правило, результат виявляється протилежним: речі ніби з чужого плеча, на виріст, тільки підкреслюють ефект худорлявості.
Корисна порада
Худим дівчатам дуже йдуть сукні в стилі бебі-долл з завищеною талією і завдовжки до коліна. А от від міні доведеться відмовитися, воно підкреслює зайво щуплі ноги. Варто звернути увагу на стиль відомих моделей і актрис, що відрізнялися зайвої худорбою. Найяскравіші приклади - Одрі Хепберн, Твіггі, Кейт Мосс.