Який догляд потрібен драцені.

Драцена є багаторічним тропічною рослиною, зовні нагадує пальму. У цього чагарнику більше 120 різновидів, що дозволяє легко підібрати бажаний варіант. Драцена невибаглива в догляді і, завдяки цьому, може бути рекомендована для початківців квітникарів. Який же догляд потрібен драцені?
Інструкція
1
Більшість видів драцен є теплолюбними і світлолюбними рослинами. Як правило, рослина добре себе почуває при температурі не нижче 17 градусів. При більш низьких температурах ріст чагарнику сповільнюється і він може загинути. Також не варто розміщувати драцену на сквозняках.Однако, залишати драцену під прямими сонячними променями теж не рекомендується. При надлишку сонячного світла на рослині можуть з'явитися світлі плями.
2
Слід знати, що драцена не переносить сухого повітря - її листя починає засихати і чорніти. Тому дуже важливо регулярно поливати рослину. В літній час поливати драцену необхідно щодня, взимку - 3-4 рази на неделю.Также рекомендується регулярне обприскування - ця процедура змиє пил з рослини і зволожить повітря в приміщенні.
3
Підгодовувати цей чагарник необхідно протягом усього року. Але зловживати цим не слід. Зазвичай буває достатньо один раз в 2 тижні поливати рослину розведеними мінеральними розчинами.
4
Драцена є досить безпроблемним «вихованцем». Однак якщо повітря в приміщенні занадто сухий, рослина можуть вразити різні шкідники. Для боротьби з кліщами і попелиць, рекомендується обприскувати драцену настоєм тютюну або чеснока.В боротьбі з борошнистим червецем або щитівкою допоможуть гас і спирт. Ними необхідно обробити листя растенія.Ізбавіться від трипсів можна за допомогою обприскування настоями з картопляних або томатних лістьев.В разі тяжких заражень рекомендується застосовувати такі препарати, як карбофос, актеллик, фітоферм і їм подібні.
5
Пересаджувати рослину рекомендується приблизно раз в два роки. Підберіть горщик потрібного розміру. Приготуйте суміш, що складається з торфу, компосту, піску, дерну і листової землі. Не забудьте забезпечити чагарнику хороший дренаж, щоб вода не накопичувалася біля коріння.