Як відновити сайт.

На жаль, іноді з незалежних від веб-майстри причин відбувається втрата сайту . Чи було це падіння хостингу або хакерська атака, не важливо, чи проблеми завжди виникають несподівано і до них треба бути готовим, мати в запасі резервну копію сайту і володіти знаннями по його відновленню. Адже в ресурс вкладається не тільки сила-силенна часу і сил, але й гроші, які дуже гірко втрачати через свою безвідповідальність. Відновлення сайту найпростіше розглянути на прикладі CMS Joomla і компонента Akeeba Backup.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в Інтернет, встановлений компонент Akeeba Backup, резервна копія сайту.
Інструкція
1
Оновлення компонент Akeeba Backup. Для цього зайдіть в панель адміністрування, перевірте, чи є оновлення, і обов'язково зробіть автоматичну установку, якщо вони є. Далі необхідно отримати каталізатор резервного копіювання Kickstart. Скачайте з офіційного сайту akeebabackup.com архів Akeeba Kickstart останньої версії і розпакуйте його на свій комп'ютер.
2
Підготуйте всі файли до відновлення сайту . Скопіюйте останню резервну копію сайту на свій комп'ютер. Для цього підключіться до сайту через FTP та пройдіть за адресою www/імя_ сайту /administrator/components/com_akeeba/backup/. Перевірте, щоб перед початком відновлення у вас на комп'ютері були в наявності: файл резервного копіювання (має розширення .jpa) і папка Kickstart з завантаженого архіву. Після цього завантажте з комп'ютера в кореневу директорію вашого сайту всі файли з папки Kickstart (саме файли, а не папку цілком) і файл резервного копіювання.
3
Проведіть відновлення сайту . Для цього введіть в адресний рядок браузера www.імя_ сайту /Kickstart. На екрані відкриється сторінка з інформацією про компонент Akeeba Backup. Перегорніть до кінця і натисніть на посилання внизу тексту. На сторінці, натискайте «Старт» (велика зелена кнопка), нічого не змінюючи в налаштуваннях. Чекайте до тих пір, поки не з'явиться кнопка «Запустити інсталятор» (з вигляду така ж). На наступній сторінці, простежте за тим, щоб у всьому списку було зазначено скрізь «Так». На цьому ваша робота з відновлення закінчується, залишається тільки натискати на кнопку Next, коли про це проситиме інсталятор, і в кінці установки необхідно буде підтвердити видалення настановних файлів.
Зверніть увагу
Незважаючи на те, що видалення настановних файлів відбувається автоматично, не полінуйтеся перевірити наявність файлів, в імені яких є слово kickstart, і з розширенням .jpa. Якщо вони залишилися, то видаліть їх вручну.
Корисна порада
Не лінуйтеся регулярно оновлювати резервну копію сайту. Її повна відсутність характеризує вас або як абсолютного новачка, або як безвідповідального веб-майстра.