Як налаштувати всі безкоштовні канали.

Багато провайдерів телебачення надають своїм клієнтам в безкоштовне користування певний набір каналів. Налаштувати їх досить просто, маючи доступ в інтернет.
Вам знадобиться
  • - пульт;
  • - ресивер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб налаштувати все канали , що надаються вашим провайдером на безкоштовній основі, знайдіть на пульті вашого телевізора або на передній його панелі кнопку автоматичного пошуку каналів, після чого по закінченні певного часу вони настроятся в вашому телевізорі. Періодично виконуйте пошук безкоштовних каналів для додавання їх до списку програм вашого телевізора. Найчастіше дана команда доступна при довготривалому натисканні однієї і тієї ж кнопки настройки або зі спеціального меню.
2
Якщо у вас супутникове телебачення, запустіть в вашому ресівері сканування супутника на наявність всіх доступних каналів. Після певного кількості часу вам буде надана два переліки - з платними і безплатними каналами, відповідно, виберіть другий варіант, згодом також проводячи перевірку для пошуку нових елементів. Також перегляньте документацію, надану вам провайдером супутникового телебачення і перегляньте настройки для безкоштовних каналів.
3
Зайдіть на офіційний сайт обслуговуючого вас провайдера телебачення і перегляньте наявні настройки для безкоштовних каналів на вашому телевізорі. Це зручно, проте, в деяких випадках, настройки доведеться вводити самостійно для кожного каналу, а їх буває багато. В цьому випадку куди швидше виконати автонастройку, як написано в попередніх пунктах.
4
Також зверніть увагу, що деякі провайдери супутникового телебачення мають власну систему оповіщення клієнтів по телефону або електронною поштою про нові доступних каналах, ви можете поцікавитися можливістю її підключення, зателефонувавши за номером технічної підтримки вашого провайдера або на офіційному сайті компанії, якщо наявності доступу до інтернету.
Корисна порада
Підключайте послуги повідомлення.
Підключення до платних цифрових каналах передбачає певні матеріальні витрати, яких можна уникнути шляхом пошуку безкоштовних підключень. Налаштуйте потрібні програми і насолоджуйтеся переглядом безкоштовно, користуючись списком доступних цифрових каналів від свого провайдера телебачення.
Вам знадобиться
  • Телевізор, стандарт мовлення DVB-T/DBV-C, підключення до цифрового телебачення.
Інструкція
1
Щоб підключити такі безкоштовні цифрові канали, дізнайтеся заздалегідь, чи здійснюється в вашому телевізорі трансляція цифрових каналів, який стандарт мовлення - DVB-T або DBV-C - підтримує ваш телевізор і в якому стандарті здійснюється передача цифрових даних. Якщо все гаразд, приступайте до налаштування. Найпростішим рішенням у підключенні безкоштовних цифрових каналів є їх автоматична настройка. Знайдіть на телевізійному пульті клавішу Меню, натисніть на неї і на екрані телевізора з'явиться перелік розділів. Виберіть пункт "Налаштування" і в списку, функцій перейдіть до «Автоматичної налаштуванні».
2
Після закінчення певного часу на екрані повинен з'явитися список знайдених цифрових каналів. Якщо вони не знайдені, тоді ваш стандарт мовлення каналів не збігається зі стандартом телевізора, або цифрових каналів немає у вашій телевізійній мережі. Якщо канали знайдені, але не відкриваються, значить, вони закодовані. В цьому випадку купите у вашого провайдера телебачення карту доступу і САМ-карту.
3
Якщо ви впевнені, що ваш провайдер надає послугу безкоштовних каналів, але автоматична настройка їх не виявила, скористайтеся функціями ручного налаштування. Для початку дізнайтеся необхідні дані для настройки безкоштовних цифрових каналів на сайті провайдера або в документації, яку вам надали при підключенні супутникового телебачення. Перепишіть значення частот, швидкості і модуляції для кожного цікавить каналу.
4
Натисніть на пульті телевізора клавішу «Меню» і виберіть в розділі "Налаштування" пункт «Ручне регулювання». У з'явилися осередках введіть записані параметри для будь-якого з каналів і натисніть на «Зберегти». Запустіть, таким чином, пошук всіх потрібних цифрових каналів, і, як тільки вони будуть знайдені, збережіть їх в один список.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8WVBBgqwwCM