Як вислати пароль.

Оскільки захист приватності користувачів в інтернеті здійснюється в основному з використанням паролів, то завдання пересилання їх виникає досить часто. Той, хто видає пароль , повинен передати його користувачеві, користувачі передають їх один одному, а іноді і сервісним службам і т.д. Сучасні засоби комунікацій дозволяють робити це багатьма способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб переслати будь-кому пароль - відправити його електронною поштою. Для цього треба, щоб і ви, і одержувач мали зареєстрований аккаунт на якому-небудь платному або безкоштовному поштовому сервері (mail.ru, gmail.com і т.д.). Крім того, багато інтернет-провайдери надають уклали з ними договір абонентам в безкоштовне користування аккаунт на власному поштовому сервері. Дізнайтеся електронну адресу одержувача, зайдіть в свій аккаунт, створіть нове повідомлення, впишіть в нього пароль та надішліть на адресу одержувача.
2
Є й інший схожий варіант - скористайтеся програмою-месенджером (ICQ, QIP, Miranda і т.д.). Такий спосіб трохи підвищує безпеку пересилання, так як повідомлення з паролем не зберігається поштовому сервер і тому зменшується ймовірність випадково «засвітити» його перед надто цікавими поглядами сторонніх.
3
Якщо ні у вас, ні в одержувача немає електронної пошти та онлайн-мессенджера, то можна скористатися безкоштовними сервісами зберігання файлів - наприклад, rapidshare.com, depositfiles.com, ifolder.ru та ін. Збережіть пароль в текстовому документі і, якщо необхідно, упакуйте в архів, доступ в який теж можна закрити паролем, а потім завантажте файл на обраний файлообмінник. Після закінчення процедури ви отримаєте посилання на скачування, яку потрібно передати одержувачу, наприклад, СМС-повідомленням.
4
Втім, якщо у вас є можливість спілкуватися з одержувачем допомогою СМС-повідомлень, нехай навіть тільки в односторонньому порядку, то це навіть більш надійний спосіб відправки пароля. Перевага його в тому, що від процедури передачі не залишається ніяких слідів ні у вашому комп'ютері, ні в мережі, ні в комп'ютері одержувача.
5
Відправка пароля з форми в веб-сторінці реалізується за допомогою тегів form і input. При підготовці вихідного коду такої сторінки в атрибуті action тега form вкажіть адресу скрипта, якому треба відправити введений відвідувачем пароль , а в атрибуті method - спосіб відправки (get або post). Вибір способу залежить від використовуваного в приймаючому скрипті методу читання змінних. В атрибуті type тега input використовуйте значення password, якщо при введенні пароль треба захищати «зірочками». Якщо це не потрібно, то можна вписати значення text. Не забудьте вказати і значення для атрибута name. У найпростішому варіанті HTML-код форми з полем введення пароля може виглядати так:
Тут немає кнопки для відправки даних - вона буде здійснюватися після натискання клавіші Enter в полі введення пароля. Адреса приймаючого скрипта теж не вказаний, тому пароль буде відправлений на адресу самої цієї сторінки, а значить, вона повинна бути скриптом (наприклад, на мові php ) і вміти обробляти відправлені методом post дані.
Ви плануєте відправити посилку під Францію? Це найпростіше зробити через Пошту Росії. Можливо, ваше відправлення буде довго добиратися до адресата, зате такий спосіб відправлення обійдеться порівняно недорого.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші на оплату поштових і митних зборів;
  • - матеріали для упаковки.
Інструкція
1
Перед тим, як вирушати на пошту, уточніть, чи всі предмети, підготовлені вами до відправки, підлягають пересиланні. Крім іншого, під Францію заборонено відправляти будь-який алкоголь та тютюнові вироби, швидкопсувні продукти, рослини, культурні цінності, вироби з дорогоцінними каменями. Повний перелік недозволених вкладень можна подивитися на офіційному сайті Пошти Росії.
2
Поштові відправлення за кордон приймають далеко не всі поштові відділення. У багатьох населених пунктах посилку під Францію можна відправити тільки з головпоштамту. Зателефонуйте в найближче поштове відділення і з'ясуйте, чи приймуть там вашу посилку .
3
Якщо ви пересилаєте крихкі предмети, упакуйте їх самостійно, проте так, щоб працівники пошти могли без проблем розглянути вміст посилки. Захопіть з собою бульбашкову плівку, м'який папір або целофанові пакети для заповнення пустот.
4
Прийшовши на пошту, виберіть тип відправлення. Невелика кількість дрібних предметів вагою до 2 кілограмів найвигідніше відправляти дрібним пакетом. Документи та папери пересилайте бандероллю. Більш важкі відправлення оформляйте як просту або цінну посилку . Максимальна вага посилки - 20 кілограмів. Приблизну вартість відправлення можна порахувати самостійно, скориставшись автоматичним тарифікатором http://www.russianpost.ru/rp/servise/ru/home/postuslug/autotarif. Врахуйте, що крім плати за вагу, з вас візьмуть митний збір, сума якого залежить від виду відправлення.
5
Придбайте поштову тару, що відповідає вашій посилці. Упакуйте посилку , що не запечатуючи ящик. Пред'явіть паспорт і заповніть видану працівником пошти митну декларацію та опис. Будьте уважні, вписуючи предмети. У разі сумнівів проконсультуйтеся у співробітників відділення - частина інформації (наприклад, вага предметів) буде вказувати саме він. Не поспішайте - краще втратити кілька зайвих хвилин, ніж потім переписувати весь бланк.
6
Правильно перепишіть адресу. Перевірити вірність його написання поштовий працівник навряд чи зможе, і в разі помилки посилка не дійде до адресата. У Франції в першому рядку вказується ім'я одержувача, потім пишеться номер будинку, вулиця, місто і країна. Якщо ваш адресат знімає житло, після його імені вкажіть прізвище домовласника.
7
Сплатіть поштові збори. Вам видадуть квитанцію з обов'язковим зазначенням трекінг-номера, за яким ви зможете відслідковувати шлях посилки.