Як налаштувати Sirius.

Встановлюючи супутникову антену самостійно, багато хто стикається з проблемою настройки її сигналу на супутник Sirius. Цей супутник транслює канали, призначені для скандинавських і балтійських країн. Для впевненого сигналу необхідно знати його положення на орбіті і вибрати правильну за розміром антену.
Інструкція
1
Придбайте всі необхідні деталі для установки супутникової антени: тарілку, конвертор, супутниковий ресивер, з'єднувальний кабель та інші дрібні кріпильні деталі. Щоб отримати оптимальний сигнал з супутника Sirius, необхідно підібрати тарілку диметром 1,2 м.
2
Встановіть стеновое кріплення для конструкції супутникової антени. Воно повинно розташовуватися вертикально і бути досить стійким. Зберіть супутникову тарілку і по центру дуги закріпіть конвертор. Його необхідно розгорнути в сторону супутника Sirius. Він знаходиться на 5 градусах східної довготи.
3
Щоб це визначити, можна скористатися компасом або спеціальним приладом для визначення місця розташування супутників. Після того як конвертор буде встановлений в потрібне положення, всі елементи супутникової антени необхідно міцно затягнути, щоб у разі сильного вітру чи інших дії не збилося становище. Простягніть з'єднувальні дроти.
4
Підключіть провід від конвертора до входу 1 DiSEqC-перемикача для того, щоб встановити сигнал на супутник Sirius. З виходу даного перемикача необхідно підвести кабель до входу ресивера. Після цього проведіть настройку роботи обладнання на потрібний супутник. Для цього підключіть ресивер до телевізора і ввімкніть обидва пристрої.
5
Зайдіть в головне меню налаштувань супутникового тюнера. Перейдіть в режим «Установка антени» і виберіть «Ручний пошук». Вкажіть частоти рівний 11,766 GHz, відзначте горизонтальну поляризацію буквою H (латинська) і встановіть швидкість потоку 27500 SR.
6
Встановіть супутникову антену в вертикальне положення. З цього моменту необхідно виконувати дії з налаштування удвох. Одна людина повертає тарілку, а другий стежить за якістю сигналу з супутника. Орієнтуватися необхідно на такі показники, як сила і якість. Доможіться максимального значення сигналу і перейдіть в режим «Сканування». Якщо настройка супутника Sirius пройшла успішно, то з'явиться відповідний список каналів.