Як відправляти файли в мережі. Як передати дані по локальній мережі.

Сьогодні з інтернету можна завантажити практично всі (необхідні керівництва, улюблену музику, новинки кінопрокату і т.д.). Для копіювання файлів великого обсягу на свій комп'ютер потрібно високошвидкісне з'єднання або наявність послуги «Локальна мережа».
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення DC ++.
Інструкція
1
Останнім часом великої популярності набирають фільми, що поширюються на Blue-Ray дисках. Напевно вам відомо, що відео файли цього формату займають велику кількість вільного дискового простору. При наявності з'єднання від 2 до 8 Мбіт/с такий фільм буде копіюватися не одну годину, а набагато більше. Тому в даному випадку краще використовувати локальну мережу для відправки або отримання будь-якого файлу.
2
Якщо ви тільки плануєте підключатися до того чи іншого провайдера, ознайомтеся з його варіантами тарифів. Рекомендується скористатися додатковою опцією «Локальна мережа» на будь-якому тарифному плані. Багато провайдерів включають дану опцію при використанні будь-якого безлімітного тарифу.
3
Для швидкого і коректного використання локальної мережі необхідно скористатися однією з програм розряду DC, створених для обміну даними в мережах. Найбільш використовувана утиліта такого плану на сьогоднішній день - DC ++ клієнт. Розширені налаштування цього клієнта ви завжди можете дізнатися в службі технічної підтримки вашого провайдера або на форумі, який є додатком до офіційного сайту.
4
У самій програмі вам необхідно вказати каталоги, інформація усередині яких буде вважатися спільною і вона може бути «розшарити». Що ж це за поняття «расшаріваніє»? Корінь слова йде від англійського слова share - поділитися. Ви ділитеся своїми файлами і папками, тобто відправляєте їх в мережу, де ви можете завантажити файли і каталоги інших користувачів локальної мережі.
5
Також у програмі ви можете дізнатися свій мережеву адресу. З його допомогою можна ділитися будь-якою інформацією на форумі вашого провайдера, якщо такий розділ передбачений, або з користувачами даного провайдера (друзі, знайомі та колеги).