Як поліпшити пам'ять і увагу.

Пам'ять і увага - це два неоціненних дару, які людина отримує при народженні. Саме вони допомагають у житті повноцінно орієнтуватися і пристосовуватися. В дитинстві пам'ять дуже чіпка і вільно вбирає, як губка, велика кількість інформації, що відбувається приблизно до 25 років. В юності людина володіє чудовою концентрацією уваги. Однак минає час і незмінно настає період, коли пам'ять втрачає свою еластичність, а увага стає розсіяним. Виявляється, існують спеціальні методи і прийоми тренування, які допоможуть поліпшити пам'ять і увагу.
Інструкція
1
Скористайтеся методом асоціацій, якщо потрібно запам'ятати номери телефонів або дати. Тобто, буквально кожну цифру або групи цифр співвіднесіть з якоюсь значущою датою, що потім допоможе відновити інформацію.
2
Пригадайте всі події минулого дня, причому до дрібниць, відновлюючи в пам'яті жести, запах, тембр голосу і стиль співрозмовника. Робіть, по можливості це регулярно (наприклад, в кінці дня).
3
Візьміть собі за правило щодня вчити один чотиривірш (вранці зазвичай ніколи, а тому переважно ввечері). По-перше, це допоможе поліпшити пам'ять і увагу, а по-друге, розширить кругозір і пристрастю до поезії.
4
Використовуйте прийоми мнемоніки. Наприклад, ще зі школи багато хто пам'ятає формулу води саме завдяки цьому: «Чоботи мої того! Пропускають аш-два-о »або процес розбавлення кислоти в воді« Спочатку вода, потім кислота. А то трапиться велика біда ». Подібне завжди можна придумати.
5
Пишіть. Саме шпаргалки, які вчилися писати ще в школі, дають можливість добре запам'ятовувати. Наприклад, напишіть список продуктів, проговорите, а потім приберіть його і спробуйте зробити покупки без нього. При деякій тренуванні і відповідної концентрації уваги можна досягти успіхів.
6
ЗУБР! Банально, але саме звичайна зубріння допомагає тренувати власну пам'ять і розвиває увагу. Так як після закінчення навчання їх тренування практично припиняється, саме тому і знижується гострота раніше отриманих навичок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rTHoi_OgTww