Як обставити однушку.

Існує декілька варіантів облаштування однокімнатної квартири. Залежно від кількості осіб і їхнього способу життя можна підібрати певну концепцію і стиль, створивши функціональний простір.
Інструкція
1
При облаштуванні однокімнатної квартири варто звернути увагу на компактну і функціональну меблі. По можливості речі потрібно розподіляти на вертикальних поверхнях, використовуючи підвісні полки і антресолі. При виборі спального місця краще віддати перевагу диван - він буде займати багато місця тільки в темний час доби.
2
Якщо в однокімнатній квартирі проживатиме сім'я з дитиною або дітьми, оптимально зонувати простір за допомогою високого шафи або стелажа, або звести гіпсокартонну перегородку. Якщо в сім'ї двоє чи більше дітей, виходом буде двох'ярусна ліжко. Одним з варіантів розміщення дитячої є облаштування та утеплення лоджії.
3
Якщо ви хочете відчуття великого простору, приберіть перегородки між кімнатою, кухнею і передпокоєм. В цьому випадку ви зможете втілити будь-яку дизайнерську ідею в своєму інтер'єрі. Повністю зносити стіни не рекомендується, оскільки може створитися відчуття незатишності такого приміщення. Вікно з барною стійкою на кухню або невелика арка підійде найкраще.
4
При бажанні мати повноцінну вітальню і спальню, перенесіть газові та водопровідні комунікації в кімнату, заручившись дозволом соответсвующих комунальних служб. В цьому випадку кухня повинна бути вбудованою, подбайте про гарну витяжці для вашої плити. У вітальні зоні розмістіть зручний диван, а кухонну постачите обіднім столом. З колишньої кухні організуйте спальню. Такий варіант прекрасно підходить для молодої сім'ї, у якої поки немає дітей. Не захаращуйте кухню-вітальню величезними шафами, використовуйте компактні меблі, кутові шифоньєри.
Корисна порада
При облаштуванні передпокою намагайтеся не навантажувати простір додатковими шафами. Оптимально підійдуть гачки-вішалки, розташовані на вертикальних або горизонтальних дерев'яних дошках.