Як вводити смайлики.

При викладі своїх думок у письмовому вигляді нам не завжди вистачає емоцій. Адже співрозмовник не бачить ваших очей, не чує тональності голосу. А одного змісту слів для точного розуміння виявляється недостатньо. І саме цієї мети і служать смайлики - значки, які символізують той чи інший стан духу. Як правило, програми для спілкування в інтернеті пропонують набір смайликів для вираження емоцій. Але якщо їх з якихось причин не виявилося, ви можете їх ввести самостійно.
Інструкція
1
Для вираження посмішки введіть підряд, без пробілів, двокрапка, дефіс і дужку. Має вийти:-). Для вираження сміху додайте ще одну дужку. :-)). Щоб показати, що ви голосно смієтеся, буквально захід у реготі, введіть двокрапка, дефіс і заголовну латинську D. Має вийти:-D.
2
В мінорному стані духу використовуйте наступні знаки:: - | - задумливий (двокрапка, дефіс, вертикальна риса - її отримаєте натиснувши клавішу зліва від backspace в режимі англійської мови);:-(- сумний (двокрапка, дефіс, відкриває дужка). Плач покажіть, використовуючи один з трьох символів: _ ((двокрапка, нижнє підкреслення, відкриває дужка),: '((двокрапка, одиночний апостроф - це клавіша літери «е» в режимі англійської мови) або: * (( двокрапка, знак множення при натиснутому Num Lock і відкриває дужка).
3
Негативне ставлення до подій висловіть за допомогою наступних знаків: двокрапка, дефіс, слеш: -/означає невдоволення. Наберіть трикутну заслони дужку (російська клавіша ю при латинській розкладці), двокрапка, дефіс, що відкриває квадратну дужку (клавіша з російською х, але в латинській розкладці), щоб заявити, що ви сердиті>: - [. Злий оскал: -E висловіть за допомогою двокрапки, тире і великої літери Е в латинській розкладці.
4
Інші поширені емоції зобразите наступним чином. Для подиву наберіть двокрапка, дефіс і відкритий рот - нуль: -0. Якщо ви збиті з пантелику, то покажіть, що у вас очі вилазять з орбіт - знак відсотків, дефіс, нуль% -0. Підморгування позначте крапкою з комою, дефісом, закриваючою дужкою;-). Посмішку намалюйте за допомогою двокрапки, дефіса та зворотного слеша: - \. Покажіть мову співрозмовника, набравши двокрапка, дефіс і заголовну букву Р в латинській розкладці: -Р. Поцілуйте співрозмовника за допомогою двокрапки, дефіса та знака множення. : - *.
Зверніть увагу
Є ще азіатські смайли, які акцентують увагу не на вираженні рота, а на очах.
Корисна порада
Кодів смайлів існує величезна кількість. Має сенс їх колекціонувати.