Як захиститися від атеросклерозу судин.

Атеросклероз судин - дуже серйозне захворювання, від якого непросто позбутися. Важливо пам'ятати про те, що перші ознаки атеросклерозу можуть проявитися через роки або навіть десятиліття після початку розвитку цього захворювання в організмі.
Інструкція
1
Постійно ведіть здоровий спосіб життя. Не відкладайте профілактику атеросклерозу судин на потім - є ймовірність, що через кілька років вже буде занадто пізно.
2
Дотримуйтеся спеціальної дієти. Постарайтеся вживати якомога менше продуктів з високим вмістом холестерину. У їх число входять молочні продукти, яйця, жирне м'ясо, сало, печінка, нирки, ікра і т.п. Рекомендується їсти баклажани, морква, часник, горобину, суницю та ін. Взагалі слід їсти побільше овочів, злаків, фруктів і ягід.
3
Слідкуйте за підтриманням нормального рівня холестерину в крові. Пам'ятайте про те, що вміст холестерину у вашому добовому раціоні ні в якому разі не повинно перевищувати 300 г.
4
Регулярно займайтеся спортом. Бігайте, плавайте, навчайтеся бойовим мистецтвам і спортивних танців - вибирайте те, що подобається вам, і робіть це. Але не забувайте про необхідність розминки та захисту під час тренувань.
5
Відмовтеся від куріння. Ризик захворіти на атеросклероз судин у курців значно вище, ніж у некурящих.
6
Перевіряйте рівень цукру в крові. Не допускайте ризику виникнення цукрового діабету: це захворювання часто призводить і до розвитку атеросклерозу. Втім, в будь-якому випадку тих неприємностей, які приносить із собою цукровий діабет, цілком достатньо, щоб змусити людей робити регулярну профілактику цього захворювання.
7
По можливості уникайте стресів. Стресові ситуації нерідко стають причиною розвитку атеросклерозу судин . Знімайте напругу частіше і будьте терпиміше до людей.
8
Контролюйте і постійно підтримуйте нормальний артеріальний тиск. Якщо у вас серйозні проблеми з ним - терміново зверніться до лікаря. Чим раніше ви приймете заходи, тим менше шансів, що нестабільний артеріальний тиск призведе до виникнення атеросклерозу судин .