Як вибрати засоби від печії.

Від печії страждає чимало людей. З'являється вона навіть у тих, хто не має захворювань шлунково-кишкового тракту. Подібне неприємне відчуття виникає, коли кислий вміст шлунка вихлюпується в стравохід і подразнює його слизову. Пов'язано це в основному з порушеннями діяльності шлунка та дванадцятипалої кишки. Якщо ж людина здорова, то печія буває наслідком непереносимості якихось продуктів або неправильного харчування.
Вам знадобиться
  • -зерно вівса або ячменю;
  • -грецкіе горіхи або мигдаль;
  • -щелочная мінеральна вода.
Інструкція
1
Якщо печія у вашому організмі - гість рідкісний, щоб позбутися від неї, можна спробувати скористатися яким-небудь народним средством.Пожуйте зерна вівса або ячменю, ковтаючи слину.
2
Спробуйте натовкти волоських горіхів або мигдалю і приймайте їх по столовій ложці кілька разів на день.
3
Попийте хоча б пару тижнів лужну мінеральну воду (намагайтеся купувати воду у скляних, а не пластикових пляшках).
4
Кілька днів поспіль натщесерце з'їдайте тарілку гречаної каші. Пам'ятайте, що при цьому необхідно пити більше води.
5
Якщо ви страждаєте від печії часто, її необхідно лікувати лікарськими коштами, які вам повинен прописати лікар. Купуючи лікарський препарат, пам'ятайте, що оскільки причиною печії є кислота, що потрапила в стравохід і дратує його, то, щоб прибрати неприємні відчуття, вам необхідно дію цієї кислоти нейтралізувати. Засоби, що допомагають позбутися печії , діляться на два види, що відрізняються за складом і впливу.
6
Так звані антациди полегшують печію, нейтралізуючи в шлунку соляну кислоту. Але такий засіб активно не більше 40 хвилин. Одним з найвідоміших засобів подібної дії є харчова сода. Якщо необхідно зняти печію, але нічого іншого у вас немає, ви можете скористатися і содою, але робити це часто можна ні в якому разі, адже вона може спровокувати набряки або порушення в роботі серцево-судинної системи.
7
Інший вид засобів проти печії - альгінати, джерелом яких є бурі морські водорості. Ці препарати приймаються після їжі і їх дія заснована на створенні своєрідного гелевого бар'єру в шлунку. Коли є загроза закидання кислоти в стравохід, то ліки туди потрапляє першим і захищає слизову оболонку. Це засіб не взаємодіє з іншими медичними препаратами і не впливає на роботу внутрішніх органів, тому вважається безпечним.
Корисна порада
І той, і інший вид лікарських засобів усувають тільки печію, але не причини її виникнення. Якщо напади печії відбуваються у вас регулярно, обов'язково зверніться до лікаря і здайте аналізи, адже її причиною можуть бути захворювання шлунково-кишкового тракту - гастрит, виразка, холецистит та ін.