Як підігнати звук під зображення.

В відеофайлах можуть відбутися збої, в результаті яких виникає дедалі більша разбежка аудиодорожки і зображення. Такий дефект називають прогресуючої розсинхронізація звуку .
Інструкція
1
Виправити такий відеофайл можна за допомогою програми Cool Edit Pro. Завантажте на комп'ютер програму Cool Edit Pro. Як правило, посилання на скачування цього додатка можна знайти через будь-яку службу пошуку в інтернеті. Також можете завантажити на сайті softodrom.ru або soft.ru. Перед роботою з завантаженими файлами перевірте їх антивірусною програмою. Розпакуйте файли і встановіть програму.
2
Запустіть Cool Edit Pro і виберіть режим Multitrack (для цього натисніть клавішу F12). Потім відкрийте в програмі відеофайл, який потрібно відредагувати. Для цього виберіть пункт меню Insert - Video from file. Вкажіть місце розташування файлу і почекайте, поки програма не завантажили його.
3
Перемістіть повзунок на закінчення відеодоріжки і подивіться повний час відео - переведіть значення в секунди. Перейдіть в режим редагування звукової доріжки, знову натиснувши F12 або кнопку Edit view.
4
Знову перемістіть повзунок в кінець доріжки і подивіться на її тривалість. Щоб змінити цей параметр, зайдіть в пункт меню Effect, виберіть Time/Pitch і Stretch. В поле Length введіть значення тривалості для відеодоріжки і натисніть ОК. Збережіть вийшла звукову доріжку як окремий звуковий файл за допомогою пункту File - Save as (програмі доступний формат wav).
5
Вам залишиться конвертувати отриманий файл в mp3 (наприклад, за допомогою програми CDex) і з'єднати його з відео зображенням (наприклад, використовуючи Virtual Dub). Ці дві операції можна відразу виконувати в програмі Virtual Dub, однак на те буде потрібно трохи більше часу. Ви можете використовувати й інше стороннє програмне забезпечення. На даний момент часу в інтернеті є великий асортимент безкоштовних і платних програм такого профілю.