Як вибрати дизайн для ванної кімнати.

Ванна кімната - це приміщення, в якому сучасна людина отримує заряд ранкової бадьорості, місце, де можна розслабитися і поміркувати про свої справи, а також вдатися вечірньої млості після важкого робочого дня. Тому так важливо правильно вибрати дизайн для ванній кімнати .
Інструкція
1
Дизайн ванній кімнати передбачає грамотну планування. Якщо ви хочете почувати себе в цьому приміщенні дійсно затишно, спробуйте розбити її на кілька зон за допомогою перегородок. Найчастіше відгороджують туалетну зону, зону відпочинку і саму ванну. Дуже ефектно виглядає ванна, встановлена на невисокому подіумі.
2
Вибираючи дизайн для ванній кімнати , особливу увагу приділіть колірній гамі цього приміщення. Враховуйте при цьому смаки, вік і інтереси всіх членів вашої родини. Віддайте перевагу поєднанню теплих і холодних відтінків. Дуже цікаво виглядає ванна кімната, коли керамічна плитка та сантехніка в ній виконані в контрастних тонах.
3
Подбайте про створення в ванній кімнаті гарного освітлення. Всі світильники повинні відмінно вписуватися в інтер'єр приміщення, відповідати дизайн у сантехнічних аксесуарів і бути безпечними. Підкреслити колірне рішення ванній кімнати можна за рахунок підсвічування деяких елементів, наприклад, поличок, ваз, малюнка плитки. Для загального освітлення ванній кімнати найчастіше використовуються точкові світильники з регульованим кутом повороту.
4
Якщо площа ванній кімнати не надто велика, скористайтеся деякими хитрими дизайн Ерсков прийомами. Замість ванни, приміром, встановіть душову кабіну, світильники розташуйте по периметру приміщення, використовуйте поглиблення в стінах для вбудованих шафок, збільште кількість дзеркал. Щоб зробити простір більш відкритим і повітряним, оформіть ванну кімнату в світлих ненасичених тонах.
5
Сміливо розміщуйте в ванній кімнаті столик з парфумерією та косметикою, природно, якщо дозволяє простір. А в якості прикрас можете використовувати невеликий фонтан, рослини в діжках і різні декоративні скульптури.