Як вибрати дизайнера квартир.

Перед багатьма людьми, початківцями капітальний або косметичний ремонт своєї квартири , нерідко виникає питання: придумати дизайн приміщення самостійно або скористатися послугами професійного дизайнера. Які вирішили покликати на допомогу фахівця, просто необхідно знати, як вибрати дизайнера квартир правильно, адже саме від роботи цієї людини буде залежати ступінь затишку, краси та оригінальності будинку.
Інструкція
1
Підійдіть до вибору дизайнера квартир дуже відповідально. В першу чергу опитаєте всіх своїх знайомих, які вже користувалися послугами подібного роду фахівців. Дізнайтеся, чи залишилися вони задоволені результатом роботи того чи іншого майстра. Почитайте відгуки про конкретні дизайнера х квартир вашого міста в інтернеті. Спробуйте вибрати найбільш підходящий для вас варіант.
2
Обов'язково зустріньтеся з обраним вами дизайнером квартир особисто. Перша ознака того, що людина є підходящим варіантом - це легке, приємне і невимушене спілкування між вами.
3
не зациклюватися свою увагу на зовнішності фахівця. Він може бути товстим або занадто худим, високим або низьким, лисим або з косичкою. Це зовсім не важливо, адже головне ваша вимога до цієї людини - професіоналізм, а не його шикарна зовнішність.
4
Дизайнер квартир обов'язково повинен мати художню освіту, бажано вища. Хороші майстри, як правило, працюють не поодинці, а в команді професіоналів. Зверніть на це увагу, інакше ви можете стати ошуканими дизайнером-самоучкою, в кращому випадку закончившим місячні профільні курси.
5
Обов'язково ознайомтеся з портфоліо обраного вами дизайнера. Хороший фахівець завжди покаже вам ескізи і справжні фотографії своїх останніх робіт.
6
Спеціаліст високого рівня перед початком робіт обов'язково справить завмер всіх приміщень, не звертаючи увагу на готові дані БТІ, які частенько виявляються помилковими, і запропонує на ваш вибір кілька ескізів, стильових та планувальних рішень вашого майбутнього будинку.
7
Пам'ятайте про те, що справжній професіонал своєї справи ніколи не стане виконувати свою роботу дешево. Так що приготуйтеся викласти за послуги дизайнера квартир кругленьку суму, але будьте впевнені в тому, що результат роботи фахівця буде приголомшливим.