Як оформити щоденник школяра. Як оформити лицьову сторінку шкільного щоденника.

Щоденник школяра - це давно вже не нудна книга з сірими сторінками і непримітною обкладинкою. Сучасна друкована індустрія перетворила цей необхідний кожному учневі предмет в модний аксесуар. Нерідко яскраве оформлення відволікає дитину, він забуває, що щоденник - це, насамперед, головний «документ» школяра, заповнювати і вести який слід правильно. Піклуватися про це, природно, повинен сам учень, але батькам все ж слід час від часу перевіряти, наскільки добре це у нього виходить.
Інструкція
1
Згідно з положенням про єдині вимоги до оформлення шкільного щоденника, всі записи в цьому «документі» учень повинен робити синім чорнилом. Всі сторінки в щоденнику повинні бути пронумеровані.
2
Переконайтеся, що ваша дитина правильно оформив лицьову сторону щоденника, тобто вписав у відповідні поля свої ім'я, прізвище, по батькові, місто проживання, номер школи і назва класу, в якому він навчається. Перевірте, записав він на потрібних сторінках назви шкільних предметів та ПІБ викладачів, вказав Чи інформацію про відвідуваних ним позашкільних та позакласних заходах. Наявність сторонніх записів і малюнків у щоденнику школяра неприпустимо.
3
У щоденнику школяра має бути присутня інформація про домашні завдання в графах того дня, на який вони задані, а також план заходів, намічених на період шкільних канікул.
4
Всі оцінки вчителів повинні розташовуватися у відповідних графах і завірятися підписом поставив позначку вчителя. Учневі не можна виправляти і закреслювати виставлені оцінки. У випадку помилки вчитель повинен зробити це сам, підтвердивши достовірність виправлення своїм підписом.
5
Крім вас стежити за правильністю оформлення шкільного щоденника кожного учня повинен класний керівник. Порівнявши інформацію в шкільному журналі успішності і записи в щоденнику учня, а також зазначивши кількість запізнень і пропущених уроків, класний керівник повинен поставити свій підпис у певній графі.
6
Щоденник школяра повинен містити вільні графи або сторінки, спеціально призначені для нотаток класного керівника і предметних вчителів.
7
Намагайтеся частіше переглядати вміст шкільного щоденника своєї дитини, а також стежити за правильністю та своєчасністю його оформлення.