Як збільшити термін експлуатації акумулятора автомобіля.

Акумулятор є важливою деталлю автомобіля і потребує регулярного технічному обслуговуванні. Термін служби автомобільного акумулятора безпосередньо залежить від дотримання правил експлуатації пристрою.
Інструкція
1
Основна захід, що дозволяє значно збільшити термін служби автомобільного акумулятора , - це постійний контроль щільності та рівня електроліту. Щільність електроліту повинна відповідати температурі повітря і кліматичних умов регіону. В теплу пору року, наприклад, нормою буде 1,2 г/куб. см, при температурі до -15 градусів Цельсія - 1,24 г/куб. см, а в морози до -30 градусів щільність електроліту повинна становити 1,28 г/куб. см.
2
Регулярно перевіряйте рівень електроліту в кожній банці і доливайте його при необхідності, звертаючи увагу на щільність. При цьому дуже важливо враховувати, що в процесі зарядки автомобільного акумулятора рівень електроліту підвищується. Таким чином, якщо ви перестараєтеся і наллєте занадто багато, то кислота витече з акумулятора . Це може привести до пошкодження як самого пристрою, так і деяких інших деталей автомобіля .
3
Перевіряйте середній рівень зарядженості - він повинен бути близько 75%. Ні в якому разі не допускайте глибокого розряду акумулятора ! Якщо ви не їздите на автомобілі, просто регулярно заряджайте акумулятор. Це значно збільшить термін його служби.
4
Постарайтеся відрегулювати двигун своєї машини так, щоб він заводився дуже легко. Чим більше працює стартер при щоденних запусках двигуна, тим менше термін служби акумулятора .
5
Регулярно перевіряйте напругу на клемах. Нормальна напруга може варіюватися в середньому від 13,8 до 14,4 В. Якщо в результаті вимірювань ви виявили суттєві відхилення від норми, слід відрегулювати акумулятор.
6
Рекомендується також як мінімум раз на місяць підзаряджати акумулятор струмом 1-2 А за допомогою зарядного пристрою. Це не обов'язкова вимога, однак його виконання може значно збільшити термін служби пристрою.
Автомобільний акумулятор - це пристрій, що виробляє електрику, необхідну для руху авто. Термін служби акумулятора в автомобілі великою мірою залежить від того, як відбувається експлуатація не тільки самої батареї, а й транспортного засобу в цілому.
Інструкція
1
Слідкуйте за рівнем електроліту, який не повинен опускатися нижче норми, а його щільність повинна чітко відповідати сезону експлуатації. Доведіть щільність до потрібного рівня за допомогою стаціонарного зарядного пристрою.
2
Регулярно перевіряйте ступінь зарядженості, яка залежить від реле-регулятора. Справне реле підтримує напругу на рівні від 13,8 до 14,4 Вольт. Також зверніть увагу на справність електропроводки в усьому автомобілі - неправильні підключення і додаткові прилади також погано впливають на термін експлуатації акумулятора .
3
При тривалому русі по трасі робіть періодичні зупинки, для того щоб виключити перезарядку і закипання акумулятора . Закипання в свою чергу веде до випаровування води і зменшенню електроліту. При пересуванні в місті, особливо при довгому стоянні в пробках, акумулятор навпаки може розрядитися.
4
Намагайтеся заводити двигун якомога швидше. Пам'ятайте, чим легше пуск мотора, тим легше і акумулятору. Такий спосіб запуску запобіжить глибокий розряд батареї, по причині того, що стартеру при включенні запалювання потрібно струм в сотні ампер.
5
Регулярно ставте акумулятор на підзарядку малим струмом, який становить близько 1-2 Ампер. Проводите таку процедуру не рідше одного разу на місяць, і це допоможе продовжити термін служби приладу приблизно на рік. При гаражному зберіганні автомобіля в зимову пору року залиште акумуляторну батарею всередині машини, попередньо знявши клеми, але ні в якому разі не зберігайте його окремо в теплому приміщенні.
6
Пам'ятайте, що залишати батарею на морозі загрожує виходом її з ладу, вона просто замерзне, і кристали льоду зруйнують її. Завжди акуратно знімайте акумулятор з автомобіля, бо будь-яке перекидання і подальший слив електроліту приводять до того, що пластини перемикаються між собою і акумулятор приходить в непридатність.