Як використовувати відбілюючі капи.

Капи - це знімна конструкція для відбілювання зубів, догляду за порожниною рота і лікування. Їх можна придбати в аптеці, замовити у стоматолога або виготовити самостійно з термопластичних заготовок, які входять до складу комплекту для відбілювання зубів, виготовленого деякими європейськими виробниками.
Вам знадобиться
  • - капи;
  • - гель.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся використовувати капи, що йдуть в комплекті з відбілюючим складом, то результат може бути дещо гірше, ніж при виготовленні кап, відповідних вам за розміром щелепи.
2
Використовуйте капи для відбілювання як самостійну процедуру або як закріплює результат після відбілювання зубів в умовах стоматологічної клініки.
3
Перед використанням відбілюючих кап не проводьте протезування, пломбування, але обов'язково проведіть очищення зубів від каменю у стоматолога. Не проводьте відбілювання, якщо у вас безліч каріозних порожнин і старих пломб.
4
Перед використанням кап почистіть зуби, закладіть в знімну конструкцію відбілюючий гель, надягніть капи на ніч. Проводьте щоденне відбілювання протягом трьох тижнів.
5
не відбілювати зуби при хворобах ясен, під час вагітності та годування груддю. Якщо у вас є вставні зуби, то використання гелю також заборонено, оскільки штучний матеріал під впливом складу міняє свій колір і вам доведеться проводити повторне протезування.
6
Після відбілювання може виникнути підвищена чутливість зубів до холодної, гарячої і кислої їжі, роздратування ясен. Проводите чищення зубів м'якою щіткою із зубною пастою, призначеної для очищення чутливих зубів.
7
Уникайте після процедури відбілювання прийому їжі, що містить барвники: кави, чаю, вина, соусів, буряка і т.д.
8
Якщо стоматолог виписав вам засоби для лікування ясен або зубів, то ви його можете закладати в капи і використовувати згідно з рекомендаціями лікаря.
9
Якщо ви виготовляєте капи самостійно з термопластичних заготовок, що знаходяться в комплекті, ознайомтеся з інструкцією із застосування. Спосіб виготовлення полягає в розігріванні пластин в окропі. Після чого потрібно обжати щелепи з усіх боків пластинами і через кілька хвилин їх зняти. Ви отримаєте капи точно відповідні вам за розміром. Далі їх використання нічим не відрізняється від готової конструкції.