Як навчитися вірити.

Віра - це дуже ємне слово. Вірити можна в себе, в оточуючих людей, в Бога і в успіх. Але багато людей ні в що і ні в кого не вірять, і не можна сказати, що вони щасливі.
Інструкція
1
Щоб у щось або в когось вірити, потрібно, щоб це було у вас. Намагайтеся підтримувати свої цілі, плани та завдання, не дозволяйте їм випаровуватися навіть в найважчі періоди життя. Тримайте поруч з собою улюблених людей, не давайте їм залишати вас, і не покидайте їх самі. Це те, заради чого живе людина, і, втративши мрію або людини, не в що буде вірити.
2
Полюбіть себе, повірте в себе, зрозумійте, що ви гідні того, чого бажаєте. Навчіться бути до себе справедливим. Ви маєте право на хороших людей, на їх любов до вас, на сприятливий результат ситуації і на те, що ваше заповітне бажання збудеться. Повторюйте про себе: «Я цього гідний», і не вмовляйте себе, зрозумійте, що так воно і є.
3
Щоб навчитися вірити, потрібно вміти довіряти. Насправді, ці близькі поняття мають одну розбіжність: віра з'являється як наслідок нашої життєдіяльності, наших бажань, вона приходить як хороший знак, який вказує на правильність шляху. А ось довіряти - можна навчитися, щодня працюючи над собою, роблячи спроби і перебаривая себе. Довіряти світові - це означає розкрити перед ним свої обійми. І якщо спочатку це зробити непросто, то потім ви будете вражені тими плодами, які зацвітуть на ваших деревах. Це будуть плоди віри.
4
Питайте віру щодня. Робіть що-небудь, щоб наблизитися до того, у що ви вірите, не пускайте все на самоплив. Є такий вислів: «Не випробовуйте віру». Так от, не потрібно пробувати її на міцність, адже вона може в будь-який момент розсипатися, якщо ви не будете її підживлювати справами і позитивними думками.
5
Найчастіше ми не вміємо вірити, тому як наша свідомість сковано якимись закостенілими судженнями і переконаннями. Розкрийте свій розум і віддавайтеся внутрішнього голосу. Вони набагато більш відкриті і ніколи не впираються в щось одне. Завдяки цьому ви зумієте зруйнувати ці невидимі стіни, і побачите світ, людей і себе більш прекрасними, і в цей момент віра в усе це сама повернеться до вас, тільки відкрийте їй дорогу до вашого серця.