Як пити кисневий коктейль.

Кисневий коктейль , по суті, є спіненим фітораствора або соком, насичується киснем. Такий напій - відмінний спосіб швидко доставити в організм додаткову порцію цілющого газу. Тепер кисень не тільки вдихають, але і потягують через трубочку або зовсім їдять ложкою.
Вам знадобиться
  • Концентратор кисню, коктейлер, ложка, стакан (200-300 мл), соломинка, натуральний сік (морс, фітонастой, молочний коктейль і т. Д.), Порошок для приготування пенообразующего розчину.
Інструкція
1
Щоб приготувати кисневий коктейль , обзаведіться концентратором кисню, кисневим коктейлери (спеціальним пристроєм, в яке поміщається рідка основа), а також будь-яким напоєм, збагаченим піноутворювачем.
2
В коктейлер залийте необхідну кількість охолодженого пакетованого або свіжовичавленого соку (морсу, фітонастоя, молочного коктейлю і т. Д.) Майте на увазі, що між зливним носиком коктейлери і верхнім рівнем напою повинно залишатися, як мінімум, 3-4 см вільного простору. В іншому випадку готовий коктейль міститиме якусь кількість незбагаченого киснем вихідного напою.
3
У сік додайте пенообразующий компонент у вигляді спеціального порошку для приготування пенообразующего розчину, з розрахунку 1 пакетик - на 2 літри соку (морсу, фітонастоя, молочного коктейлю і т. Д.) Засипте спочатку половину необхідної кількості порошку, ретельно перемішуйте протягом 2-3 хвилин. Потім додайте решту порошку і знову перемішайте. Дайте настоятися розчину від 15 до 30 хвилин. Ще раз перемішайте.
4
Закрийте коктейлер, а відходить від нього шланг підключіть до кисневого концентратора.
5
Підставте порожній стакан під зливний носик коктейлери і активуйте подачу кисню.
6
З коктейлери в стакан надходитиме готовий кисневий напій у вигляді спіненого вихідного продукту.
7
Можна вживати кисневий коктейль двома способами: потягуйте його через соломинку або їжте ложкою.
Зверніть увагу
Кисневий коктейль вживають за 1-1,5 години до або через 2 години після їди. Діти зі зниженим апетитом отримують коктейль до прийому їжі як аперитив.
Корисна порада
Сік повинен бути обов'язково охолодженим, так як в теплом вигляді він перешкоджає активному піноутворення і сприяє швидкому руйнуванню піни. Крім того, в холодному напої кисню споконвічно завжди на порядок більше, ніж в теплом.