Як зробити костюм метелика.

Щоб ваш малюк став зіркою всіх ранків у дитячому садку, крім ретельно відрепетируваною ролі і вашої моральної підтримки йому потрібен гарний, яскравий сценічний костюм . Маючи в своєму розпорядженні творчим потенціалом і вмінням шити, ви можете самі зробити дитині костюм для дитячого ранку.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - дріт;
  • - швейні приналежності;
  • - ватман;
  • - еластична стрічка.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили самостійно зшити костюм метелики для дитини, то враховуйте два ключових обставини. По-перше, костюм повинен бути міцним, тому що діти дуже люблять бігати і можуть пошкодити його ще до виступу. По-друге, костюм повинен бути зручним, легким, що не сковує рухи.
2
Існує безліч варіантів втілення вашої творчої ідеї в життя. Найпростіший варіант - взяти готове ошатне плаття і прикріпити до нього крила метелики. Це дозволить вам значно заощадити час, тому робити доведеться лише частина костюм а.
3
Зробити крила не складно. Для початку визначтеся з розмірами. Крила мають бути не більше? від росту дитини. Конфігурація і форма крил залежить тільки від вашої фантазії. Ви можете зробити їх витягнутими вертикально, а можете збільшити їх розмір в ширину. Але останній варіант може створити незручності при русі (дитина буде чіплятися крилами за одвірки).
4
Якщо ви розрахували, що для пошиття крил вам знадобиться шматок матеріалу 60 * 60см, то сміливо купуйте в два рази більше. Адже крила складаються з двох однакових частин, одна з яких безпосередньо стикається зі спиною дитини, а інша знаходиться з протилежного боку.
5
Потім виберіть тканину. Якщо вам не сподобалася жодна із запропонованих забарвлень, купіть однотонний відріз, а потім прикрасьте його різними візерунками за допомогою спеціальних фарб для тканини.
6
Для виготовлення лекала вам знадобиться ватман. Намалюйте на ньому одне крило. Виріжте його. Помістіть на тканину. Закріпіть швейними шпильками. Обведіть викрійку. Виріжте з тканини крило так, як показано пунктирними лініями на рис.1. Зігніть тканину по лінії згину. Обведіть крило. Виріжте крила повністю. Даний спосіб дозволяє не тільки вирізати два абсолютно симетричних крила, але і значно заощадити час.
7
Вирізані крила помістіть на решту тканину. Закріпіть їх швейними шпильками і обведіть. Виріжте другого крила.
8
Купуйте жорстку, міцну металеву дріт. Прикладіть її до паперового крилу і зігніть відповідно до рельєфом викрійки.
9
Покладіть одну пару крил лицьовою стороною вниз, на них помістіть каркас із дроту, а зверху розкладіть другу пару крил. Підігніть краю тканини так, як показано на рис.2. Зшийте обидві пари крил між собою так, щоб шов йшов впритул до що знаходиться всередині каркасу.Для основного шва виберіть декоративні нитки, стібки робіть однакової довжини, щоб виріб виглядав акуратним.
10
Прикладіть крила до дитини. В області плечей відзначте місця, де будуть розташовуватися кріпильні лямки.
11
Виготовте лямки з еластичної стрічки. Пришити їх до крил до зазначених раніше місцях.
Багато мам, роблячи з дітьми вироби або ж виготовляючи для своїх малюків оригінальні ошатні карнавальні костюми, стикаються з деякими проблемами. Так не всі знають, як правильно зробити крила для метелика. Дуже важливо, щоб вони були не тільки красивими, але ще й досить міцними.
Інструкція
1
Варіант перший - папір. Паперові крила для костюма метелики - це самий простий і доступний варіант. Однак врахуйте, що крила в цьому випадку варто виготовляти з щільного паперу або навіть картону. Крім того, в тому випадку, якщо ваші крила вельми великі, для них також варто виготовити дротяний каркас, який можна приклеїти до паперу за допомогою яскравого різнобарвного скотчу.
2
Варіант другий - тканина. Тканинні крила для метелики будуть виглядати не тільки дуже ефектно, але і вельми правдоподібно. Для початку з товстого дроту вам потрібно виготовити каркас майбутнього крила. Далі каркас потрібно обтягнути легкої тягнеться тканиною: еластаном, бавовною, капроном. Крім того, ви можете побризкати такі крила і лаком для волосся з блискітками. Тоді вони будуть виглядати просто чарівно.
3
Третій варіант - нитки і дріт. Крила для метелики, виготовлені з дроту, виглядають дійсно дуже незвично і ефектно. Для їх виготовлення вам знадобиться дуже товста і тонка дріт, а також різнокольорові нитки. Для початку зробіть каркас крила. Далі вам необхідно обмотати каркас дротом меншого діаметру. Після цього потрібно зав'язати вузлик з нитки в підставі крила і почати обтягувати каркас. При цьому нитка повинна потрапляти в проміжки між витками тонкого дроту.
Корисна порада
- Вибирайте для падлюка лише яскраві тканини і нитки; - Не ігноруйте лак з блискітками - він додасть виробу ефектності; - Пам'ятайте, що саморобка для малюка дуже важлива і створюючи її разом, ви вкладайте у свій твір всю душу.