Як зшити хутряну безрукавку. безрукавки з штучного хутра на осінь.

Якщо осінь видалася тепла, хочеться продовжити відчуття літа. У цьому вам допоможе полегшена осіння одяг. Ідеальний варіант - хутряна безрукавка, яка відмінно підходить до будь-якого гардеробу. Можете носити її як з джинсами або брюками, так і зі спідницею. Безрукавку легко зшити і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - відріз хутра;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка;
  • - декоративні елементи.
Інструкція
1
Купіть відріз штучного хутра. Якщо в будинку є стара шуба, яку ви не носите, то використовуйте її. Але врахуйте, що з натуральним хутром працювати набагато складніше.
2
Зніміть мірку з грудей. Вона знадобиться для того, щоб зробити викрійку. Намалюйте прямокутник, відповідний міркою по довжині плюс 3 сантиметри. Ширина повинна бути близько 60-80 сантиметрів, залежно від вашого зростання і бажаної довжини виробу. Виріжте прямокутник і складіть його у формі готової безрукавки.
3
Викройте пройми і горловину. Для цього візьміть будь жилет схожого силуету, або піджак і прикладіть до заздалегідь підготовленого прямокутнику. Обведіть контури і виріжте деталі.
4
Залишайте стандартні припуски - по півтора сантиметра. Стільки ж потрібно буде на подгибку низу. Обробіть всі зрізи на швейній машинці. Врахуйте, що якщо хутро виявився занадто щільним, то обробку доведеться зробити вручну.
5
Подумайте про те, чи будуть у вас бокові шви. Вони здатні надати силуету зайвий обсяг, а це не завжди доречно. У той же час, з допомогою бічних швів можна зробити безрукавку приталенной.
6
Виконайте виточки на поличках і спинці. Застрочити плечові шви. Потім зшийте бокові шви, якщо вони у вас є.
7
Краї полички подверніте всередину і прострочіть. Таких рядків потрібно зробити дві, для того щоб поличка виглядала закінченою. Потім підшийте низ. Можете зробити його декоративним, наприклад, виріжте смужку зі шкіри та пристрочите по всій довжині низу безрукавки.
8
Обробіть горловину і пройми. Для цього прикладіть безрукавку до залишків тканини і обрисуйте контури, додайте до довжини 2 сантиметри, ширина - 2 см і виріжте. Обшиті вирізи.
9
Можна спробувати зробити комір-Шальке. Для цього вам потрібно виміряти довжину майбутнього коміра і вирізати дві смужки необхідної довжини, шириною в десять сантиметрів. Зшийте деталі і пристрочите комір до безрукавці.
10
Прикрасьте свою жилетку декоративними застібками або кишеньками. Можна зробити пояс зі шкіри, шкірозамінника або залишків тканини.