Як заборонити перезавантаження.

Автоматична перезавантаження системи може викликатися як збоями встановленого обладнання, так і виконанням оновлень і, навіть, діями вірусних додатків. Конкретні дії по забороні виконання автоматичної перезавантаження комп'ютера залежать від причин, що викликають її.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows для виконання заборони віддаленої перезавантаження комп'ютера, викликаної аварійним завершенням служби svchost і перейдіть в пункт "Всі програми".
2
Виберіть пункт «Стандартні» і вкажіть пункт «Командний рядок».
3
Введіть значення shutdown/a в текстове поле інтерпретатора команд і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші для заборони виконання автоматичної перезавантаження системи при системних збоях.
5
Вкажіть пункт «Властивості» і виберіть вкладку «Додатково» діалогового вікна властивостей.
6
Виконайте натискання кнопки «Параметри» в розділі «Завантаження і відновлення» і зніміть прапорець на полі «Виконати автоматичну перезавантаження » в новому діалоговому вікні.
7
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для виконання процедури заборони автоматичної перезавантаження комп'ютера після установки оновлень системи.
8
Перейдіть в пункт «Виконати» і вкажіть значення gpedit.msc в поле "Відкрити".
9
Підтвердіть запуск інструменту «Редактор групових політик» і виберіть пункт «Локальні групові політики».
10
Розкрийте посилання «Конфігурація комп'ютера» і перейдіть в пункт «Адміністрування».
11
Виберіть пункт «Компоненти Windows» і розкрийте вузол «Оновлення Windows».
12
Розкрийте політику No auto-restart with logged on users for sheduled automatic updates installations подвійним кліком миші і застосуєте прапорець на полі Enabled.
13
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і завершите роботу інструменту «Редактор групових політик».
14
Поверніться в меню «Виконати» за відсутності інструменту «Редактор групових політик» і введіть значення regedit у полі «Відкрити» для використання утиліти «Редактор реєстру».
15
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINESoftwarePolicies і змініть значення параметра NoAutoRebootWithLoggedOnUsers з 0 на 1.
16
Завершіть роботу інструменту «Редактор реєстру» для застосування обраних змін.