Як ввести пароль адміністратора. Як ввести пароль на комп'ютері.

Введення пароля адміністратора є стандартною процедурою в операційній системі Microsoft Windows XP, необхідної для авторизації виконання багатьох операцій. Використання вбудованої облікового запису адміністратора дозволяє здійснити скидання пароля адміністратора і змінити облікові записи інших користувачів при втраті необхідних даних.
Інструкція
1
Почніть перезавантаження комп'ютера і виконайте натиснення функціональної клавіші F8 для здійснення операції скидання і редагування втраченого пароля адміністратора .
2
Вкажіть опцію «Безпечний режим» в розпочатому «Меню додаткових варіантів завантаження Windows» і скористайтеся вбудованою наукового записом «Адміністратор», за замовчуванням не має пральний захисту.
3
Підтвердіть безпечний режим завантаження операційної системи натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи і викличте головне меню натисканням кнопки «Пуск».
4
Перейдіть в «Панель управління» і виберіть вузол «Облікові записи користувачів».
5
Вкажіть підлягає редагуванню обліковий запис і скористайтеся опцією «Зміна пароля» в каталозі команд лівої області вікна програми.
6
Не вказуйте ніяких значень в рядку «Зміна пароля облікового запису имя_пользователя» для виконання скасування захисту або введіть значення бажаного пароля для створення нової пральний захисту і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Змінити пароль».
7
Закрийте всі відкриті програми та виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативної операції скидання і редагування втраченого пароля адміністратора і перейдіть в пункт «Виконати».
9
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Командний рядок» натисканням кнопки OK.
10
Вкажіть значення control userpasswords2 в тестовому поле інтерпретатора команд і підтвердіть свій вибір натисканням функціональної клавіші Enter.
11
Вкажіть підлягає редагуванню обліковий запис в діалоговому вікні облікових записів і зніміть прапорець на полі «Вимагати введення імені користувача і пароля» для скасування пральний захисту або виберіть опцію «Змінити пароль» в групі « Пароль користувача »для зміни значення пароля.
12
Вкажіть бажане значення нового пароля в наступному діалоговому вікні і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
13
Введіть значення створеного пароля у вікні «Автоматичний вхід в систему» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
14
Вкажіть значення exit в текстовому полі інтерпретатора команд і підтвердіть завершення роботи командного рядка натисканням функціональної клавіші Enter.
15
Здійсніть перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін та виконайте вхід в систему з новим паролем адміністратора .
Права адміністратора надають користувачеві доступ і можливість редагування основних ресурсів Windows. Для управління компонентами операційної системи необхідно авторизуватися, ввівши пароль облікового запису.
Вам знадобиться
  • - ПК під управлінням операційної системи Windows.
Інструкція
1
Запустіть процес перезавантаження комп'ютера, під час якої натисніть функціональну клавішу F8. У меню, варіантів завантаження операційної системи виберіть опцію «Безпечний режим» і скористайтеся незахищеною паролем обліковим записом з правами адміністратора.
2
Підтвердіть свій вибір в активному вікні запиту системи і активуйте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск». Відкрийте «Панель управління» і виберіть параметр «Облікові записи користувачів». Вкажіть обліковий запис, який потрібно відредагувати, і перейдіть в каталозі команд до пункту «Зміна пароля».
3
Ігноруйте запропоноване системою дію в рядку «Зміна пароля облікового запису имя_пользователя» і відмініть захист. Якщо ви вирішили змінити пароль , введіть нове кодове слово і підтвердіть свій вибір. Для набуття чинності вироблених вами змін, завершіть роботу запущених додатків і перезавантажте комп'ютер.
4
Поверніться в меню «Пуск» і виберіть у командному рядку пункт «Виконати». Задайте значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть «OK». Вкажіть control userpasswords2 в поле інтерпретатора команд і підтвердіть свій вибір.
5
У діалоговому вікні виділіть редактируемую обліковий запис і зніміть прапорець навпроти параметра «Вимагати введення імені користувача і пароля». Якщо ви вирішили змінити кодове слово, активуйте опцію «Змінити пароль » в групі «Пароль користувача». Задайте нові захисні символи і натисніть «OK».
6
У меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати» і в активній текстовому рядку інтерпретатора команд вкажіть значення exit. Натисніть функціональну клавішу «Enter» і завершите роботу командного рядка Windows. Застосуйте вибрані вами зміни і перезавантажте комп'ютер. Увійдіть в систему з новим паролем адміністратора.