Як навчитися не плакати. Як стримувати сльози.

Особливо вразливими є не тільки жінки і діти, часто в критичній ситуації плачуть і юнаки, особливо що знаходяться в підлітковому віці. Це пов'язано з тим, що, наприклад, підлітки ще не можуть змиритися з тим, що втрачають контроль над деякими ситуаціями, яких не було в їхнє минуле. Плаксивість може бути результатом накопичився з роками стресу, або пережитого в недавньому минулому потрясіння. У кожному разі власникам такої реакції на проблеми набігають сльози доставляють лише неприємності. Є кілька способів швидко впоратися з емоціями і заспокоїтися.
Інструкція
1
Найчастіше причиною сліз є невпевненість у своїх силах, тому вам не завадить відвідати курси по самозахисту. Це зробить вас сильніше як морально, так і фізично.
2
Крім того, сльози можуть бути вашою реакцією на те, що ви не хочете що-небудь робити, але не вмієте відмовляти оточуючим. В цьому випадку можуть допомогти маленькі хитрощі, наприклад, у відповідь на прохання можете згадати про який-небудь невідкладному справі, або поскаржтеся на те, що у вас теж маса власних проблем.
3
Якщо все ж зрадницькі сльози набігають, можна вмиватися холодною водою і змочити хустинкою шию, якщо це реально у вашій ситуації.
4
Можна застосувати спеціальну дихальну систему: а) вдихніть повітря носом і видихніть теж через ніс; б) вдихніть повітря носом, а видих зробіть через рот; в) вдих і видих зробіть ротом; г) вдихніть повітря ротом, а видих зробіть через нос.Делать вправи потрібно хоча б протягом п'яти хвилин.
5
Можна подумати про щось, що не стосується конфліктної ситуації.
Корисна порада
Все способи вирішення проблеми із зайвою емоційною реакцією і сльозами дуже дієві. Хоча не досяжні в порівняно короткі терміни, але для того, щоб зробити своє життя, якщо не простіше, то спокійніше, не варто шкодувати кілька вільних вечорів і зайнятися самовдосконаленням.