Як просунутися по службі.

У вас чудова робота, прекрасні стосунки в колективі, а начальник - чудовий малий. І тільки одне заважає вам назвати свою роботу ідеальною - ви вже кілька років працюєте на одній посаді, а підвищення як не було, так і немає. Проаналізуйте, що ви робите не так, може бути, варто внести корективи в свою поведінку, щоб просунутися службовими сходами?
Інструкція
1
Навчіться ясно викладати свої думки. Манера розмовляти може сильно завадити вам зробити кар'єру. Згадайте товариша Новосельцева з геніального кінофільму. Адже якби не його недорікуватість, він би давно отримав бажану посаду начальника «легенько» промисловості, і картину знімати було б про що. Слідкуйте за тим, як і що ви говорите, вчіть будинки вірші, промовляйте свої думки вголос, записуйтеся на курси ораторів. Вдосконалюйте свою промову будь-якими способами.
2
Приходьте на будь-яку зустріч вчасно. Пунктуальність - це ввічливість королів і кар'єристів. Не затягуйте з термінами здачі роботи. Якщо звіт має бути на столі у начальника в четвер, то його не хвилює, що у вівторок у вас голова боліла, а в середу натхнення не було. Намагайтеся робити все трохи наперед. Вранці піднімайтеся хвилин на 10 раніше, ніж необхідно. Якщо звіт про відрядження потрібен в п'ятницю, підготуйте його в четвер. Ніщо так не псує імідж хорошого працівника, як необов'язковість і постійні запізнення.
3
Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Це вільний художник може дозволити собі з'явитися на людях кошлатим, в мятом костюмі і легким запахом сигарет і перегару. Йому пробачать. А вам - ні. Туфлі повинні виблискувати як різдвяна ялинка, костюм вигладжений, а зачіска - немов ви маєте домашнього стиліста. Не забувайте про свій робочий стіл - ніякого художнього безладу і яскравих журналів про подорожі. Якщо тільки ви не менеджер з туризму.
4
Позбавтеся від шкідливих звичок. Куріння і часті випивки можуть зіпсувати не тільки ваше здоров'я, а й ретельно вибудовуваний образ ідеального працівника, який давно заслужив підвищення. До речі, жувальну гумку краще теж залишити вдома.
5
Вдосконалюйте свої робочі навички. Правильний імідж - це важливо. Але якщо ви не будете дійсно добре справлятися зі своїми службовими обов'язками, то можете надовго застрягти на одній посаді. Незважаючи на хорошу зачіску, завжди чисту машину і повна відмова від спиртного навіть на новорічному корпоративі.